open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа №465/2421/15-к

Провадження1-в/465/130/16

УХВАЛА

про звільнення від покарання

08.11.16 Франківський районний суд м. Львова в складі:

головуючого - судді Козюренко Р.С.

за участю секретаря Бугайчук В.М.

прокурора Шокало У.Б.

та представника КВІ Федорчук О.В.

засудженого ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Львові клопотання Франківського районного відділу м. Львова кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України у Львівській області про звільнення від покарання ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою АДРЕСА_1, -

в с т а н о в и в :

Кримінально -виконавча інспекція Франківського районного відділу м. Львова УДПтСУ у Львівській області звернулася до суду з клопотанням про звільнення від покарання призначеного ОСОБА_2, засудженому 27.04.2015 року Франківським районним судом м. Львова за ч.2 ст.185 КК України до покарання у вигляді 1 рік позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування призначеного судом покарання із встановленням іспитового строку тривалістю один рік.

У судовому засіданні представник КВІ Франківського району м. Львова УДПтСУ Федорчук О.В. клопотання підтримав, покликаючись на те, що засуджений ОСОБА_2 зарекомендував себе позитивно, нового злочину не вчинив, за місцем проживання характеризується позитивно. Порядок відбування покарання із випробовуванням не порушував, до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався.

У судовому засіданні засуджений ОСОБА_2 клопотання КВІ Франківського району м. Львова УДПтСУ підтримав повністю, просить звільнити його від призначеного судом покарання.

Прокурор у судовому засіданні клопотання КВІ Франківського районного відділу м. Львова УДПтСУ підтримав, вважає, що таке є підставним та підлягає до задоволення.

Заслухавши пояснення представника кримінально-виконавчої інспекції, засудженого та думку прокурора на підтримання клопотання, дослідивши матеріали подання та контрольну справу №51/2015р., суд приходить до переконання, що клопотання КВІ Франківського районного відділу м. Львова УДПтСУ підлягає задоволенню, оскільки засуджений ОСОБА_2 повністю відбув призначений судом іспитовий строк, протягом якого нового кримінального правопорушення не вчинив, став на шлях виправлення.

З наведених міркувань та керуючись ч.1 ст.78 КК України ст. 537 КПК України,-

у х в а л и в :

клопотання Франківського районного відділу м. Львова кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України у Львівській області - задоволити.

Звільнити ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, зареєстрованого за адресою АДРЕСА_1 від призначеного 27.04.2015 року Франківським районним судом м. Львова покарання за ч.2 ст.185 КК України на один рік позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування призначеного судом покарання із встановленням іспитового строку тривалістю один рік.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області протягом семи діб з дня її оголошення.

Ухвалу виготовлено в нарадчій кімнаті в єдиному примірнику.

Суддя Р.С. Козюренко

Джерело: ЄДРСР 62555462
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку