open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 703/1243/15-к

1-кс/703/213/15

У Х В А Л А

04 березня 2015 року слідчий суддя Смілянського міськрайонного суду Манько М.В. при секретарі Пшенишній А.І., за участю прокурора Смілянської міжрайонної прокуратури ОСОБА_1,

розглянув клопотання слідчого СВ Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області ОСОБА_2 про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання стосовно підозрюваного ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, пенсіонера, непрацюючого, одруженого, раніше несудимого,

в с т а н о в и в :

Органом досудового розслідування ОСОБА_3 підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_3 12 листопада 2014 року, близько 17 год. 00 хв., керуючи автомобілем ВАЗ-21099, державний реєстраційний номер НОМЕР_1, рухаючись по вул. Мазура у напрямку вул. Рєпіна в м. Сміла, порушивши вимоги Правил дорожнього руху України, скоїв наїзд на пішохода ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_4, яка переходила проїжджу частину вулиці у встановленому місці, в результаті чого останній спричинено тілесні ушкодження середньої тяжкості, що спричинили тривалий розлад здоров’я, а також легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

12 листопада 2014 року відкрито кримінальне провадження за № 12014250230001841 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України.

03 березня 2015 року ОСОБА_3 вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України.

Слідчий, в провадженні якого знаходиться справа, посилаючись на те, що підозрюваний може переховуватись від органів досудового розслідування та суду, звернувся в суд з клопотанням про застосування щодо підозрюваного ОСОБА_3 запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.

Слідчий та прокурор підтримали клопотання слідчого.

Перевіривши матеріали клопотання та дослідивши докази, заслухавши думку прокурора, слідчого, які підтримали клопотання, підозрюваного, який свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, вважаю, що підозра у вчиненні ОСОБА_3 кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 286 КК України, є обґрунтованою, враховуючи, що підозрюваний має постійне місце проживання, сім’ю, стосовно нього слід обрати запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Такий запобіжний захід відповідає тяжкості вчиненого та особі підозрюваного. Потреби в застосуванні іншого, більш суворого виду запобіжного заходу, не вбачаю.

Керуючись ст. ст. 179, 184, 193, 196 КПК України, слідчий суддя

у х в а л и в :

Клопотання задовольнити повністю.

Застосувати стосовно підозрюваного ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання і покласти на нього такі обов’язки:

- прибувати до слідчого СВ Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області ОСОБА_2 за першою вимогою;

- не відлучатись за межі м. Сміла Черкаської області без дозволу слідчого, прокурора або суду;

- повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та діє протягом двох місяців з дня її постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: М.В.Манько

Джерело: ЄДРСР 61726366
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку