open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 727/6729/16-к Провадження № 1-кс/727/2222/16

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 вересня 2016 року Шевченківський районний суд м. Чернівці

в складі:

слідчого судді: Мамчина П.І.

при секретарі: Веселому С.С.

сторони кримінального провадження:

прокурор – Слюсарук Р.Л.

заявник – ОСОБА_1

захисник - ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду скаргу ОСОБА_1 на бездіяльність слідчого в ОВС прокуратури Чернівецької області ОСОБА_3 щодо невнесення відомостей в ЄРДР,-

ВСТАНОВИВ:

Заявник ОСОБА_1 звернулась до суду з скаргою на бездіяльність слідчого в ОВС прокуратури Чернівецької області ОСОБА_3 щодо невнесення відомостей в ЄРДР, в якій посилається на те, що в 02.09.2016р. вона звернулась до прокуратури Чернівецької області з заявою про вчинення кримінальних правопорушень передбачених ст..ст. 364, 365,366 КК України.

Листом від 06.09.2016р. за підписом слідчого Чорнея В.С. їй повідомлено, що підстав для внесення відомостей в ЄРДР не має.

Вважає, що така бездіяльність слідчого є незаконною, просить суд скаргу задовольнити.

В судовому засіданні заявниця та її захисник скаргу підтримали з підстав викладених в ній.

Прокурор в судовому засіданні просила відмовити в задоволенні скарги.

Заслухавши доводи сторін, вивчивши скаргу та матеріали подані до неї, приходжу до наступних висновків.

Встановлено, що 02.09.2016р. ОСОБА_1 звернулась до прокуратури Чернівецької області з заявою про вчинення кримінальних правопорушень передбачених ст..ст. 364, 365, 366 КК України, відомості по якій на даний час в ЄРДР не внесені.

Відповідно до ч.1 ст. 214 КПК України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов'язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.

Згідно до п.1 ч.1 ст. 303 КПК України на досудовому провадженні можуть бути оскаржена бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення.

Частиною 3 ст. 307 КПК України передбачено, що ухвала слідчого судді за результатами розгляду скарги на рішення, дії чи бездіяльність під час досудового розслідування може бути про зобов'язання вчинити певну дію.

Виходячи зі змісту вищенаведених норм та встановлених по справі обставин, вважаю, що слідчий Чорней В.С. був зобов'язаний невідкладно але не пізніше 24 годин після отримання заяви ОСОБА_1 про вчинення кримінальних правопорушень внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування, однак всупереч вимогам КПК України не було вчинено вищевказані процесуальні дії, а тому скарга підлягає до задоволення.

На підставі викладеного та керуючись ст. 214, 303-309 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Скаргу задовольнити.

Зобов'язати слідчого в ОВС прокуратури Чернівецької області ОСОБА_3 внести до ЄРДР відомості за заявою ОСОБА_1 про вчинення слідчим кримінальних правопорушень передбачених ст.ст. 364, 365, 366 КК України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Мамчин П.І.

Джерело: ЄДРСР 61274932
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку