open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

328/3166/16-ц

01.09.2016

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 вересня   2016 року                                                                                                м. Токмак

Токмацький районний суд  Запорізької області у складі головуючого судді Курдюкова В.М., народних засідателів: Чельмекчи В.І., Удовіченко О.М., при секретарі Баздирь О.Л., за участю прокурора Дяченко М.М.,  представника  Молочанської психіатричної лікарні ОСОБА_1,  адвоката ОСОБА_2, розглянувши цивільну справу за заявою головного лікаря КУ «Молочанська психіатрична лікарня» ЗОР  ОСОБА_3, заінтересована особа: опікун ОСОБА_4 про госпіталізацію в психіатричну лікарню в примусовому порядку ОСОБА_5,-

В С Т А Н О В И В:

31.08.2016 року головний лікар Комунальної установи «Молочанська психіатрична лікарня» ЗОР   звернувся до  суду  з заявою про госпіталізацію в психіатричну лікарню у примусовому порядку ОСОБА_5.

          В судовому засіданні представник  КУ «Молочанська психіатрична лікарня»  ЗОР   підтримав заяву.

Законний представник хворого в судове засідання не з’явився, надав заяву про розгляд справи за його відсутності.

          Прокурор та захисник  підтримали  заяву.

          Вислухавши доводи учасників  судового засідання,  суд вважає, що заява головного лікаря Комунальної установи «Молочанська психіатрична лікарня» ЗОР  про госпіталізацію в психіатричну лікарню у примусовому порядку ОСОБА_5 обгрунтована.

Судом встановлено, що ОСОБА_5  страждає хронічним психічним захворюванням у формі  легка розумова відсталість у формі вираженої дебільності зі значними порушеннями поведінки, психопатоподібний дефект, з великою вірогідністю скоєння агресивних дій по відношенню до оточуючих, з неможливістю корекції психічного стану в умовах ПНІ.Лікування можливе лише в умовах психіатричного стаціонару.

Зазначені обставини підтверджуються поясненнями представника Комунальної установи «Молочанська психіатрична лікарня» ЗОР ОСОБА_1, висновком комісії лікарів-психіатрів.

За таких обставин, суд вважає, що у відповідності зі ст. 14 Закону України «Про психіатричну допомогу» є всі підстави для  госпіталізації  ОСОБА_5  у психіатричний стаціонар у примусовому порядку.

           Керуючись ст. 234, 279-282  ЦПК України, ст.ст. 14, 17 Закону України «Про психіатричну допомогу», суд, -

В И Р І Ш И В :

Заяву головного лікаря Комунальної установи «Молочанська психіатрична лікарня» ЗОР  про госпіталізацію в психіатричну лікарню у примусовому порядку ОСОБА_5 - задовольнити.

Госпіталізувати ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1 у Комунальну установу «Молочанська психіатрична лікарня» ЗОР у примусовому порядку.

          Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Запорізької області через Токмацький районний  суд в десятиденний строк з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.       

Суддя:  

Народні засідателі:

Джерело: ЄДРСР 60162372
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку