open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

2/631/597/16

631/1134/16-ц

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 серпня 2016 року смт. Нова Водолага

Нововодолазький районний суд Харківської області у складі:

головуючого судді Марюхна Л.А.

при секретарі Великородній Л.Ф.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, на її утримання в якому просить суд винести рішення, яким стягнути з відповідача аліменти на її користь на її утримання у розмірі 1/4 частини від всіх видів заробітку починаючи з дня подачі заяви до суду, до досягнення дитиною трирічного віку.

Відповідно до позовної заяви встановлено, що позивач з відповідачем перебувають в шлюбі який зареєстровано 14 лютого 2015 року.

Від даного шлюбу сторони по справі мають неповнолітню дитину - доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1.

Дитина перебуває на повному утриманні позивача, у зв’язку з чим вона потребує матеріальної допомоги.

Відповідач добровільно матеріальну допомогу на утримання дружини надавати не бажає, хоча може надавати таку допомогу так, як є здоровою та працездатною людиною.

Позивач в судове засідання не прибула, але надіслала заяву згідно якої позовні вимоги підтримала в повному обсязі, просить їх задовольнити, та справу просить розглянути у її відсутності.

Відповідач в судове засідання не прибув, але надіслав заяву згідно якої позовні вимоги визнав в повному обсязі, не заперечує проти їх задоволення, справу просить розглянути у його відсутності.

Судом встановлено, що сторони перебувають в шлюбі який зареєстровано 14 лютого 2015 року.

Від даного шлюбу сторони по справі мають неповнолітню дитину - доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1.

Дитина перебуває на повному утриманні позивачки, яка перебуває на даний час у відпустці до догляду за дитиною, у зв’язку з чим вона потребує матеріальної допомоги.

Відповідач добровільно матеріальну допомогу на утримання дружини надавати не бажає, хоча може надавати таку допомогу так, як є здоровою та працездатною людиною, працює в поліції охорони Харківської області на посаді водія автотранспортних засобів.

Суд вивчивши матеріали справи дійшов до висновку, що позов підлягає задоволенню в повному обсязі, так, як згідно ст. 80 , 84 СК України дружина має право на утримання під час вагітності та до досягнення дитиною трьох років, якщо з нею проживає дитина.

Зазначені обставини доведені з боку позивача наданими довідками.

Розмір аліментів на утримання дружини суд визначає з урахуванням можливості одержання утримання, тих обставин, що розмір аліментів які підлягають стягненню з відповідача щомісячно не порушує вимоги чинного законодавства.

Аліменти у відповідності до вимог ст. 79 СК України слід стягувати з дня подання позовної заяви.

Керуючись ст.ст.5-11,57-66,159,212-215,218, ЦПК України, ст.79-81,84 СК України суд,

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дружини – задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів доходів та заробітку на користь ОСОБА_1 на її утримання щомісячно до досягнення дитиною трирічного віку, а саме до 06.06.2019 року, починаючи з 11.07.2016 року.

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір у розмірі 551,20 грн. на користь держави.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції в 10-денний строк з дня проголошення рішення.

Суддя

Джерело: ЄДРСР 60158569
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку