open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа №522/29426/14-к

Провадження 1-кп/522/185/15

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07.04.2015 року ОСОБА_1

Місцевий Приморський районний суду міста ОСОБА_1 у складі:

головуючого - судді Коваленка В.М.

суддів - Крикливго Р.В., Терзі І.Г.

при секретарі - Багрій A.B.

розглянувши у судовому засіданні матеріали кримінального провадження №12013170500001271 на підставі обвинувального акту відносно ОСОБА_2, 1984 року п’ятого місяця двадцять першого дня народження, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_1 (ПМР), молодованина, громадянина ПМР, зареєстрованого за адресою: ПМР, Слободзейський район, с. Ближній Хутір, без постійного місця проживання на території України, раніше не судимого, обвинуваченого у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст.185, ч.4 ст.185, ч.5 ст.185 КК України,-

за участю сторін кримінального провадження:

прокурора - Журбіної Л.В.

захисника- Робулець А.А.

потерпілої- Ніконової А.С.,

потерпілої- Баязітової Л.М.

обвинуваченого- Карп Ю.В.

В С Т А Н О В И В:

У провадженні Приморського районного суду знаходиться кримінальне провадження на підставі обвинувального акту відносно ОСОБА_2, обвинуваченого у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст.185, ч.4 ст.185, ч.5 ст.185 КК України.

Судове засідання неодноразово було відкладено у зв’язку з неявкою свдіка ОСОБА_3.

У судові засідання, призначені на 18.03.2015р., 07.04.2015 ОСОБА_3 не  з'явились, про причини неможливості своєї явки до суду не сповістила, однак була своєчасно і належним чином повідомлена про необхідність явки до суду.

Відповідно до ст.139 КПК України, якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, потерпілий, цивільний позивач, який був у встановленому цим Кодексом порядку викликаний, не з'явився без поважних причин або не повідомив про причини свого неприбуття, на нього накладається грошове стягнення у розмірі від 0,5 до 2 розмірів мінімальної заробітної плати - у випадку неприбуття на виклик слідчого судді, суду.

Згідно ст.144 КПК України, грошове стягнення може бути накладено на учасників кримінального провадження у випадках та розмірах, передбачених цим Кодексом, за невиконання процесуальних обов'язків.

З огляду на ч.3 ст.146 КПК України, слідчий суддя, суд, встановивши, що особа не виконала покладений на неї процесуальний обов'язок без поважних причин, накладає на неї грошове стягнення. Копія відповідної ухвали не пізніше наступного робочого дня після її постановлення надсилається особі, на яку було накладено грошове стягнення.

Крім того, згідно ч.1 ст.147 КПК України, особа, на яку було накладено грошове стягнення та яка не була присутня під час розгляду цього питання слідчим суддею, судом, має право подати клопотання про скасування ухвали про накладення на неї грошового стягнення. Клопотання подається слідчому судді, суду, який виніс ухвалу про накладення грошового стягнення.

Враховуючи викладене, колегія суддів доходить висновку про необхідність накладення на свідка ОСОБА_4 грошового стягнення на користь держави, у розмірі, передбаченому ст.139 КПК України, за невиконання ними своїх процесуальних обов'язків, а саме за ухилення від явки до суду.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.139, 144-147 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Накласти на свідка ОСОБА_4, зареєстровану за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, яка мешкає за адресою: Одеська область, с. Прилиманське, вул. Нижня, 30 грошове стягнення на користь держави у розмірі 1 розміру мінімальної заробітної плати, тобто 1218 (тисяча двісті вісімнадцять) гривень, за невиконання нею своїх процесуальних обов'язків, а саме за ухилення від явки до суду.

Копію ухвали надіслати для організації виконання направити до Головного територіального управління юстиції Одеської області та для відома ОСОБА_4.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий:

07.04.2015

Джерело: ЄДРСР 59410275
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку