open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

11.09.2013           Справа № 905/3193/13           

Господарський суд Донецької області у складі:

судді                                                             Фурсової С.М.,

при секретарі судового засідання                      Степанян К.Р.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Ханженковський завод двигунів» (86137, Донецька область, місто Макіївка, вулиця Заводська, будинок № 10; код ЄДРПОУ – 05661467)

до публічного акціонерного товариства «ДТЕК Донецькобленерго» (84601, Донецька область, місто Горлівка, проспект Леніна, будинок № 11; код ЄДРПОУ – 00131268)

про скасування оперативно-господарської санкції, -                    

за участю представників сторін:

від позивача:           не з’явився

від відповідача:           ОСОБА_1 (довіреність № 349-13 «Д» від 22.01.2013)

В С Т А Н О В И В :

Товариство з обмеженою відповідальністю «Ханженковський завод двигунів» звернулося до господарського суду Донецької області з позовом до публічного акціонерного товариства «ДТЕК Донецькобленерго» про скасування оперативно-господарської санкції.

Представник позивача у судове засідання не з’явився, про час і місце розгляду справи повідомлений своєчасно та належним чином.

Частиною першою статті 77 Господарського процесуального кодексу України (далі – ГПК України) передбачено, що господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Таким обставинами, зокрема, є нез’явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу (пункт 1 статті 77 ГПК України), ненадання витребуваних судом документів (пункт 2 статті 77 ГПК України).

У зв’язку з неявкою представника позивача, ненадходженням витребуваних ухвалою суду від 02.09.2013 документів, а також для повного та всебічного розгляду справи, з’ясування фактичних обставин, з додержанням принципу змагальності сторін, господарський суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.

          На підставі викладеного, керуючись статтями 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд –          

                              

У Х В А Л И В:

1. Відкласти розгляд справи на 16.09.2013 року об 11:30 год., яке відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області за адресою: місто Донецьк, вулиця Артема, 157, кабінет № 407.

2. Зобов’язати відповідача виконати вимоги ухвали суду від 02.09.2013, а саме надати суду фотокопію порівняного зразку – пломбу з відбитком тавр територіального представництва Держспоживстандарту, яке застосовувалось при повірці приладу обліку типу НІК 2301 АТ1 № 031550.

3. Явка уповноважених представників сторін у судове засідання є обов’язковою.

4. Роз’яснити сторонам, що відповідно до пункту 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України, за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неподаткових мінімумів доходів громадян.

Суддя                      С.М. Фурсова           

                    

                    

          

                    

Джерело: ЄДРСР 59274312
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку