open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

31.07.2013р.                     Справа № 905/4308/13           

Господарський суд Донецької області у складі судді Осадчої А.М.

За участю секретаря судового засідання Зіборової Т.Є.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: Державного підприємства «Орджонікідзевугілля» м. Єнакієве, Донецька область в особі структурного підрозділу «Шахта «Єнакієвська» Державного підприємства «Орджонікідзевугілля» м. Єнакієве, Донецька область

до відповідача: Державного відкритого акціонерного товариства «Шахтобудмонтажне управління №9» - дочірнього підприємства Відкритого акціонерного товариства «Державна холдингова компанія «Трест Горлівськвуглебуд» м. Горлівка, Донецька область

про стягнення заборгованості в сумі 23567,02 грн.

Представники сторін:

від позивача: ОСОБА_1-представник за довіреністю;

від відповідача: ОСОБА_2- представник за довіреністю.

В С Т А Н О В И В :

Державне підприємство «Орджонікідзевугілля» м. Єнакієве, Донецька область в особі структурного підрозділу «Шахта «Єнакієвська» Державного підприємства «Орджонікідзевугілля» м. Єнакієве, Донецька область звернулось до господарського суду Донецької області з позовом до Державного відкритого акціонерного товариства «Шахтобудмонтажне управління №9» - дочірнього підприємства Відкритого акціонерного товариства «Державна холдингова компанія «Трест Горлівськвуглебуд» м. Горлівка, Донецька область про стягнення заборгованості в сумі 23567,02 грн.

Ухвалою господарського суду від 14.06.2013р. за вказаним позовом порушено провадження по справі № 905/4308/13 Судове засідання призначене на 31.07.2013р.

Розпорядженням заступника голови господарського суду Донецької області від 31.07.2013 р. у зв’язку з відпусткою судді Гассій О.В. справа № 905/430813 передана на розгляд судді Осадчій А.М.

Представник позивача у судове засідання 31.07.2013р. з'явився, підримав вимоги викладені у позовній заяві надав усні пояснення, через канцелярію суду подав документи на виконання вимог ухвали суду, які долучено до матеріалів справи.

Представник відповідача у судове засідання 31.07.2013р. з'явився, проти позову заперечив з підстав викладених у відзиві, надав усні пояснення. Також представник позивача через канцелярію суду подав документи, які долучено до матеріалів справи.

За приписами ст. 43 Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності. Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги і заперечення поданими суду доказами. Господарський суд створює сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, необхідні умови для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства.

Згідно ст.77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні.

Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд                                                                                 

У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд справи на 25.09.2013 року о 10:40 год., каб. № 211

Зобов’язати позивача представити документи та учинити такі дії:

- письмові заперечення на відзив,

-          представити суду оригінали документів (для огляду), що додані до позовної заяви,

-          звірити розрахунки з відповідачем по сумі боргу,

-          необхідні документи (в т. ч. посвідчені належним чином копії документів) подати до канцелярії господарського суду до дня розгляду справи.          

Зобов’язати відповідача представити документи та учинити такі дії:

-          представити належним чином завірену копію довіреності на представника,

-          прийняти участь у звірянні розрахунків з позивачем по сумі боргу, підписаний акт звірки надати суду, у разі незгоди викласти свою окрему думку,

-          документи, які посвідчують правовий статус,

-          необхідні документи (в т. ч. посвідчені належним чином копії документів) подати до канцелярії господарського суду до дня розгляду справи.Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом з посиланням на номер справи.

Явка уповноважених представників сторін у судове засідання є обов’язковою. Представникам сторін при собі мати документ, що посвідчує особу та належним чином засвідчену копію довіреності на представника підприємства.

Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України)

Суддя А.М. Осадча

Надруковано 3 прим.:

суду ; позивачу; відповідачу.          

                    

                    

          

                    

Джерело: ЄДРСР 59273657
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку