open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

справа №619/2394/16-к

провадження №1-кс/619/403/16

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13 липня 2016 року Дергачівський районний суд Харківської області у складі: Слідчого судді Остропілець Є.Р.,

при секретарі Бурлаковій А.О.

розглянувши матеріал, який надійшов з Дергачівської виправної колонії УДДУ з питань виконання покарання у Харківській області (№ 109) щодо передачі цінних речей в дохід Держави, знищення забороненого предмету або зберігання до звільнення засудженого ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, за статтями 187 ч.4 , ст. 115 ч.2 п. 6,13, ст.70 КК України, до 15 років позбавлення волі, початок строку - 01.08.2002 року, кінець строку - 01.08.2017 року, суд -

ВСТАНОВИВ:

05.02.2016 року в 00.45 годині, під час проведення перевірки засуджених на робочих місцях на під час проведення особистого догляду засудженого особистого обшуку засудженого та обшуку робочого місця засудженого ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, за статтями 187 ч.4 , ст. 115 ч.2 п. 6,13, ст.70 КК України, до 15 років позбавлення волі, початок строку - 01.08.2002 року, кінець строку - 01.08.2017 року, працевлаштованого нічним днювальним , в обшивці стільця був виявлений мобільний телефон «Samsung» чорного кольору та зарядний пристрій до нього.

При проведенні подальшого з'ясування обставин, засуджений ОСОБА_1 пояснив, що мобільний телефон він придбав для власного користування.

З правилами внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, засуджений ОСОБА_1 раніше був ознайомлений, їх розуміє, про те, що зберігати та користуватися мобільним телефоном заборонено він попереджений та знав.

Згідно ст. 107 ч. 4 КВК України, засудженому забороняється придбувати, виготовляти, зберігати та користуватися грошовими коштами, коштовностями, предметами, речами, заборониними до користування в колонії.

Згідно ст. 102 ч.7 КВК України перелік і кількість предметів і речей, які засуджені можуть мати при собі, визначається нормативно-правовими актами Міністерства юстиції України.

Зберігання засудженими при собі речей, а також предметів, які заборонено використовувати в колоніях, не допускається. Виявлені у засуджених речі та предмети, які заборонено використовувати в колоніях, вилучаються, про що посадовою особою колонії складається протокол. За клопотанням установи виконання покарання слідчий суддя розглядає питання про конфіскацію таких речей та предметів або про передачу їх на зберігання до звільнення засудженого відповідно до положень розділу VIII Кримінального процесуального кодексу України.

Зберігання грошей, цінних паперів забезпечується адміністрацією колонії.

Вина ОСОБА_1 доказана у повному обсязі та підтверджується зібраними та перевіреними по справі доказами.

На підставі вищевикладеного, суд вважає за необхідне вилучений мобільний телефон «Samsung» , у засудженого ОСОБА_1, передати в дохід держави.

Керуючись 107 ч.4, 102 ч.7 КВК України слідчий суддя, -

УХВАЛИВ :

Мобільний телефон «Samsung» , чорного кольору та зарядний пристрій до нього , який був вилучений у ОСОБА_1 - передати в дохід держави.

Ухвала оскарженню не підлягає .

Слідчий Суддя Є. Р. Остропілець

Джерело: ЄДРСР 58991115
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку