open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 727/4698/16-к

Провадження № 1-в/727/241/16

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

24 червня 2016 року                        Шевченківський районний суд м. Чернівці

в складі головуючого:     судді                        Чебан В.М.

                                           при секретарі          Меренчук Р.Ю.  

 

за участю:        представника Шевченківського ВП Чернівецького відділу поліції

ГУНП України в Чернівецькій області –        ОСОБА_1

           розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернівці справу за поданням начальника Шевченківського ВП Чернівецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області  ОСОБА_2  про продовження адміністративного нагляду відносно  громадянина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина  України,   мешканця  ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого,  раніше  судимого: 31.10.2001 року Новоселицьким районним судом  Чернівецької області за ст.ст. 229-6 ч.1, 46 КК України до 1-го року позбавлення волі із застосуванням ст.46-1 КК України звільненого від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік та штрафом 170 грн.; 03.06.2003 року Шевченківським районним судом  м. Чернівці за ст.ст. 121 ч.1, 69, 309 ч.1, 70 КК України до 1-го року та 6-ти місяців позбавлення волі; 28.12.2005 року Шевченківським районним судом  м.Чернівці за ст.ст. 296 ч.1, 296 ч.4, 69, 70 КК України до 1-го року 10-ти місяців  позбавлення волі; 20.07.2009 року Шевченківським районним судом м.Чернівці за ст. 121 ч.1 КК України до 5-ти років позбавлення волі, звільненого 06.12.2013 року, -

В С Т А Н О В И В :

           Начальник Шевченківського ВП Чернівецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області  ОСОБА_2 звернувся до суду   з поданням про продовження адміністративного нагляду відносно громадянина  ОСОБА_3,  в якому посилається на те, що після звільнення з  місць позбавлення волі, ОСОБА_3  прибув на постійне місце проживання в м. Чернівці та був взятий  на облік Шевченківським  ВП Чернівецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області,  як особа, яка формально підпадає під дію Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі».  При цьому, взятий  на облік  громадянин  ОСОБА_3 на шлях виправлення не став та зарекомендував себе з негативного боку.

При цьому, на ОСОБА_3 неодноразово складались протоколи про адміністративні правопорушення, внаслідок чого судом за поданням органу внутрішніх справ відносно даної особи було встановлено адміністративний нагляд 28.12.2015 року.

Також вказує, що ОСОБА_3 02.01.2016 року, 16.01.2016 року, 16.04.2016 року не з’являвся на реєстрацію до Шевченківського ВП Чернівецького відділення поліції ГУНП України в Чернівецькій області, внаслідок чого на останнього було складено адміністративні протоколи за ст.187 КУпАП. Окрім того, ОСОБА_3 25.02.2016 року було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.178 ч.1 КУпАП.

Вказує, що після кожного правопорушення гр. ОСОБА_3 письмово попереджався  як особа, яка підпадає під дію Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі» про можливість продовження щодо нього адміністративного нагляду у випадку вчинення ним повторних правопорушень. Не дивлячись на це, гр. ОСОБА_3 на шлях виправлення не став і продовжує  антигромадську поведінку.

В судовому засіданні представник Шевченківського ВП Чернівецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області  області підтримав подання, пояснивши, що громадянин ОСОБА_3, будучи письмово попередженим про можливість продовження щодо нього  адміністративного нагляду, продовжував  систематично порушувати громадський порядок.

В судовому засіданні гр. ОСОБА_3 зазначив, що після відбування покарання у вигляді позбавлення волі він неодноразово притягувався  до адміністративної відповідальності, а також те, що він був письмово попередженим  про можливість продовження встановленого щодо нього адміністративного нагляду у випадку вчинення  адміністративних правопорушень. Також в судовому засіданні не заперечував щодо продовження відносно нього адміністративного нагляду.

Суд,  заслухавши пояснення представника Шевченківського ВП Чернівецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області, самого  ОСОБА_3, дослідивши матеріали подання, вважає, що подання підлягає задоволенню.

На підставі п. „в” ст. 3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», адміністративний нагляд встановлюється  щодо засуджених до позбавлення волі за тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання, не зважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.  

            На підставі  ч. 1 ст. 6  Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» - у разі, коли є підстава вважати, що особа, щодо якої встановлено адміністративний нагляд, залишається небезпечною для суспільства, адміністративний нагляд за поданням відповідного органу Національної поліції може бути продовжено у визначеному цим Законом порядку кожного разу ще на шість місяців, але не більше терміну, передбаченого законом для погашення або зняття судимості

            Судом встановлено,  що  ОСОБА_3,  будучи раніше засудженим   за тяжкий злочин до покарання у вигляді позбавлення волі,  після відбування покарання - систематично порушував громадський порядок, вчиняв адміністративні правопорушення. Внаслідок систематичних порушень громадського порядку відносно ОСОБА_3 28.12.2015 року було встановлено адміністративний нагляд та зобов’язано останнього з’являтись на реєстрацію в Шевченківський ВП Чернівецького відділення ГУНП України в Чернівецькій області 1, 3 суботу кожного місяця до начальника СДІМ, а в разі його відсутності до чергового по РВ.

Незважаючи на це, ОСОБА_3 неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за порушення правил адміністративного нагляду, а саме:  03.02.2016 року за  ст. 187 ч.1 КУпАП, 20.05.2016 року  за ст. 187 ч.2 КУпАП, 27.04.2016  року  за ст. 187 ч. 2  КУпАП,  25.02.2016 року за ст.178 ч.1 КУпАП, що підтверджується постановами про притягнення до адміністративної відповідальності (а.с.3, 6, 9, 12). За кожне із правопорушень ОСОБА_3 був підданий адміністративному стягненню та письмово   попереджався  про можливість  продовження щодо нього адміністративного нагляду (а.с.4, 7, 10, 13). Зазначене   в судовому засіданні  підтвердив сам  ОСОБА_3 Не зважаючи на письмові попередження про можливість продовження адміністративного нагляду, ОСОБА_3 продовжував  вчиняти адміністративні правопорушення, що свідчить про не бажання ОСОБА_3  стати на шлях виправлення,  у зв’язку  з чим  подання  підлягає задоволенню.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 4-6 Закону України « Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», суд, -

П О С Т А Н О В И В :

Подання начальника Шевченківського ВП Чернівецького відділу поліції ГУНП України в Чернівецькій області  ОСОБА_2 про продовження адміністративного нагляду відносно  громадянина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина  України,   мешканця  ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого,  раніше  судимого: 31.10.2001 року Новоселицьким районним судом  Чернівецької області за ст.ст. 229-6 ч.1, 46 КК України до 1-го року позбавлення волі із застосуванням ст.46-1 КК України звільненого від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік та штрафом 170 грн.; 03.06.2003 року Шевченківським районним судом  м. Чернівці за ст.ст. 121 ч.1, 69, 309 ч.1, 70 КК України до 1-го року та 6-ти місяців позбавлення волі; 28.12.2005 року Шевченківським районним судом  м.Чернівці за ст.ст. 296 ч.1, 296 ч.4, 69, 70 КК України до 1-го року 10-ти місяців  позбавлення волі; 20.07.2009 року Шевченківським районним судом м.Чернівці за ст. 121 ч.1 КК України до 5-ти років позбавлення волі, звільненого 06.12.2013 року – задовольнити.

Продовжити відносно громадянина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, встановлений адміністративний нагляд строком на шість місяців.

Застосувати до ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, наступні обмеження:

А) заборонити виїзд за межі м. Чернівці  без дозволу керівництва Шевченківського ВП Чернівецького відділу ГУНП України в Чернівецькій області; 

Б) зобов’язати з’являтися на реєстрацію в Шевченківський ВП ГУНП України в Чернівецькій області до начальника сектору, а в разі його відсутності, до чергового кожний перший понеділок місяця в кабінет №108 до начальника сектору, а в разі його відсутності до чергового по ВП з 16:00 год. до 19:00 год.;

В) заборонити відвідування кафе, барів, ресторанів, шашличних, закусочних та інших місць, де дозволено продаж спиртних напоїв на розлив.

Постанова може бути оскаржена в Апеляційний суд Чернівецької області через Шевченківський районний суд м. Чернівці протягом 7 діб.

                   Суддя:                                          

                                   

Джерело: ЄДРСР 58727331
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку