open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 405/4717/16-ц

2/405/833/16

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30.06.2016 р. Ленінський районний суд м. Кіровограда

в складі: головуючого судді Кореняк В.К.

при секретарі Погрібній А.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулась в суд з позовом про стягнення на свою користь з відповідача аліментів на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/3 частки його заробітку (доходу) щомісячно.

На обґрунтування позову вказується, що сторони перебували у шлюбі, відповідач є батьком неповнолітньої дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає окремо, матеріальної допомоги не надає, дитина перебуває на утриманні позивачки, а тому відповідач зобов»язаний сплачувати аліменти у вказаному позивачкою розмірі.

В судовому засіданні позивачка підтримала заявлені вимоги.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав повністю.

Заслухавши пояснення сторін і вивчивши матеріали справи суд вважає, що заявлений позов підлягає задоволенню повністю.

Відповідно до ст.180 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані утримувати своїх неповнолітніх дітей до досягнення ними повноліття.

В судовому засіданні встановлено, що відповідач є батьком ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, дитина знаходиться на утриманні матері - позивачки по справі, відповідач проживає окремо і матеріальної допомоги на утримання дитини не надає.

Відповідно до ч. 3 ст. 181 Сімейного кодексу України за рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.

З урахуванням встановлених в судовому засіданні обставин, розміру заявлених позовних вимог і факту визнання позову відповідачем суд вважає необхідним стягнення з відповідача на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, аліментів, розмір яких судом визначається в 1/3 частку його заробітку (доходу).

З урахуванням викладеного, на підставі ст. ст. 180 - 183 Сімейного кодексу України і керуючись ст. ст.88, 214-215 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В :

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів - задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_4, на користь ОСОБА_1 аліменти на утримання дочки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі 1/3 частки його заробітку (доходу), але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 16.06.2016 р. і до 10.08.2032 р.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 551,20 грн. судового збору по справі.

Рішення в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць – звернути до негайного виконання.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя Ленінського

районного суду

м. Кіровограда В. К. Кореняк

Джерело: ЄДРСР 58725362
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку