open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 761/36081/15-к

Провадження №1-кп/761/455/2016

В И Р О К

іменем України

30 травня 2016 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді Бугіль В.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду кримінальне провадження про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця міста Києва, українця, громадянина України, освіта середня, офіційно не працюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, раніше не судимого,

у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.190 КК України,

секретар судового засідання Левківський М.А.

за участі:

сторони обвинувачення - прокурор Тонканцов Г.О.

обвинуваченого ОСОБА_2

захисника адвоката - Мудрий А.М.

потерпілого - ОСОБА_4

в с т а н о в и в :

Так , 21.09.2015 року приблизно о 11 годині 50 хвилин ОСОБА_1 знаходячись біля будинку №18-е по вул.. Туполева в м. Києві, зустрів знайомого йому ОСОБА_4, з яким почав спілкуватись. Під час спілкування ОСОБА_1, звернув увагу на те, що ОСОБА_4 має при собі ноутбук, який попрохав передати йому у тимчасове користування. При цьому, ОСОБА_4 довіряючи ОСОБА_1 та сподіваючись на його добросовісність, передав останньому у тимчасове користування власний ноутбук "Asus", вартістю 4000 гривень. Після цього ОСОБА_1, відніс вищевказаний ноутбук за місцем свого мешкання АДРЕСА_1, де залишив на тимчасове користування.

26.09.2015 ОСОБА_1, зловживаючи довірою ОСОБА_4,, вирішив заволодіти належним останньому ноутбуком "Asus" та розпорядитися ним на власний розсуд. З цією метою ОСОБА_1, цього ж дня, приблизно о 05 годині 48 хвилин прибув до ломбарду "Скарбниця", розташованого по вул. Щербакова, 45 в м. Києві, де здав у заставу ноутбук "Asus", який належав ОСОБА_4, отримавши гроші в сумі 2599 гривень, яким розпорядився на власний розсуд.

Судовий розгляд проведено в межах обвинувачення відповідно до ч. 1 ст. 337 КПК України.

Обвинувачений ОСОБА_1 допитаний у суді, не оспорюючи час, місце, спосіб, мотив і мету, розмір шкоди, вину по обвинуваченню за кримінальним правопорушенням передбаченим ч.1 ст. 190 КК України визнав повністю, щиро розкаявся.

Обвинувачений ОСОБА_1, в судовому засіданні надав показання, що дійсно, він в указані в обвинувальному акті день та час заволодів шахрайськими діями майном потерпілого.

Відповідно до ч. 2 ст. 349 КПК України дослідження доказів по даному кримінальному провадженню по кримінальному правопорушенню, у вчиненні якого обвинувачується ОСОБА_1, щодо часу, місця, способу, мотиву та мети, форми вини, розміру шкоди за кримінальними правопорушеннями, які ніким не оспорюються, визнано недоцільним у зв'язку із відсутністю сумнівів у правильності розуміння їх змісту учасниками судового провадження, добровільності їх позицій.

Таким чином, суд приходить до висновку, що винність ОСОБА_1, у вчиненні кримінального правопорушення, а саме, заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство) передбаченого ч.1 ст. 190 КК України доведена і він повинен нести відповідальність за вчинене.

При призначенні покарання ОСОБА_1, суд враховує характер та ступінь суспільної небезпечності вчиненого кримінального правопорушення, особу обвинуваченого та обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання.

Обставини, що пом'якшують покарання обвинуваченого ОСОБА_1, суд визнає - щире каяття.

Обставини, що обтяжують покарання стосовно обвинуваченого ОСОБА_1, судом не встановлено.

Призначаючи вид і міру покарання обвинуваченому ОСОБА_1, суд враховує характер і ступінь небезпечності вчиненого ним злочину, сукупність всіх обставин його вчинення, дані про особу обвинуваченого, що він визнав свою вину, щиро розкаявся, є особою раніше не судимою. Тому, суд приходить до висновку, про необхідність призначення покарання у вигляді громадських робіт.

Саме таке покарання на думку суду буде достатнім для його виправлення та попередження нових злочинів.

Цивільний позов не заявлено.

Судових витрат по справі не має.

Речових доказів по справі не має.

Керуючись ст.ст. 369-371, 374 КПК України, суд -

З А С У Д И В:

ОСОБА _1, визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 190 КК України та призначити йому за цією статтею покарання у вигляді 120 (ста двадцяти) годин громадських робіт.

На вирок можуть бути подані учасниками судового провадження апеляційні скарги до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва протягом тридцяти днів з моменту його проголошення, а особою, яка перебуває під вартою, - в той же строк із моменту отримання його копії. Якщо вирок ухвалено без виклику особу, яка його оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.

Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Учасники судового провадження мають право отримати в суді копію вироку. Копія вироку негайно після його проголошення вручається обвинуваченому та прокурору.

Суддя В.В. БУГІЛЬ

Джерело: ЄДРСР 58280580
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку