open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

УХВАЛА

06 червня 2016 року м. Київ

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Іваненко Ю.Г.,розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Личаківського районного суду м. Львова від 29 грудня 2015 року та рішення апеляційного суду Львівської області від 19 квітня 2016 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Приватного підприємства «Нива-В.Ш.», ОСОБА_3, Публічного акціонерного товариства «Банк «Форум», приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу Сліпенького Любомира Романовича, Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області, треті особи: Личаківська районна адміністрації Львівської міської ради, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу Амбросійчук ЛіліяВолодимирівна, про визнання недійсним кредитного та іпотечного договорів, визнання таким, що не підлягає виконанню виконавчого напису, визнання недійсними прилюдних торгів, протоколу проведення прилюдних торгів, акту державного виконавця, свідоцтва про придбання майна, за позовом третьої особи ОСОБА_6 до Публічного акціонерного товариства «Банк «Форум», третя особа - ОСОБА_9, про встановлення належного виконання зобов'язання за договором поруки, а самого договору поруки припиненим,

в с т а н о в и в:

Касаційна скарга подана із пропуском строку на касаційне оскарження.

Відповідно до ч. 2 ст. 325 ЦПК України у разі пропущення зазначеного строку з причин, визнаних поважними, суддя касаційної інстанції за заявою особи, яка подала скаргу, може поновити цей строк.

Із заяви про поновлення строку на касаційне оскарження вбачається, що строк на касаційне оскарження пропущено з поважної причини, а тому його слід поновити.

Касаційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 326 ЦПК України.

Оскільки наведені в касаційній скарзі доводи викликають необхідність перевірки матеріалів цивільної справи, є підстави для відкриття касаційного провадження.

Керуючись ст. ст. 325, 326, 328 ЦПК України,

у х в а л и в:

Поновити ОСОБА_2 строк касаційного оскарження рішення Личаківського районного суду м. Львова від 29 грудня 2015 року та рішення апеляційного суду Львівської області від 19 квітня 2016 року.

Відкрити касаційне провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до Приватного підприємства «Нива-В.Ш.», ОСОБА_3, Публічного акціонерного товариства «Банк «Форум», приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу Сліпенького ЛюбомираРомановича, Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області, треті особи: Личаківська районна адміністрації Львівської міської ради, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу Амбросійчук Лілія Володимирівна, про визнання недійсним кредитного та іпотечного договорів, визнання таким, що не підлягає виконанню виконавчого напису, визнання недійсними прилюдних торгів, протоколу проведення прилюдних торгів, акту державного виконавця, свідоцтва про придбання майна, за позовом третьої особи ОСОБА_6 до Публічного акціонерного товариства «Банк «Форум», третя особа - ОСОБА_9, про встановлення належного виконання зобов'язання за договором поруки, а самого договору поруки припиненим, за касаційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Личаківського районного суду м. Львова від 29 грудня 2015 року та рішення апеляційного суду Львівської області від 19 квітня 2016 року.

Витребувати з Личаківського районного суду м. Львова справу (№ 463/4887/14-ц) за позовом ОСОБА_2 до Приватного підприємства «Нива-В.Ш.», ОСОБА_3, Публічного акціонерного товариства «Банк «Форум», приватного нотаріуса Львівського міського нотаріального округу Сліпенького Любомира Романовича, Управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Львівській області, треті особи: Личаківська районна адміністрації Львівської міської ради, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу Амбросійчук ЛіліяВолодимирівна, про визнання недійсним кредитного та іпотечного договорів, визнання таким, що не підлягає виконанню виконавчого напису, визнання недійсними прилюдних торгів, протоколу проведення прилюдних торгів, акту державного виконавця, свідоцтва про придбання майна, за позовом третьої особи ОСОБА_6 до Публічного акціонерного товариства «Банк «Форум», третя особа - ОСОБА_9, про встановлення належного виконання зобов'язання за договором поруки, а самого договору поруки припиненим.

Копії касаційної скарги та додані до неї матеріали надіслати особам, які беруть участь у справі, роз'яснити їм право подати заперечення на касаційну скаргу до 29 червня 2016 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого спеціалізованого суду України

з розгляду цивільних і кримінальних справ Ю.Г.Іваненко

Джерело: ЄДРСР 58161909
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку