open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №766/3573/16-к

н/п 1-кс/766/2137/16

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25.05.2016 року м. Херсон

Слідчий суддя Херсонського міського суду Херсонської області Радченко Г.А., розглянувши подання начальника Північної виправної колонії Управління державної пенітенціарної служби України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі (№90) - Костенко В. Г. про передачу мобільних телефонів в дохід держави,

в с т а н о в и в :

Начальник Північної виправної колонії Управління державної пенітенціарної служби України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі (№90) - Костенко В. Г. звернувся до суду з клопотанням в якому просив: вирішити питання про передачу вилученого мобільного телефону в дохід держави.

Вказане клопотання мотивував тим, що 28.04.2016 року о 09 год. 45 хв. під час загального обшуку установи на відділення СПС №11, мол. інспектором ВНБ, прапорщиком вн. служби Білим О.А. було проведено обшук спального місця засудженого ОСОБА_3, в результаті якого в матраці було виявлено та вилучено мобільний телефон «Samsung-СЕ0168», чорного кольору, ІМЕІ:НОМЕР_1.

Із засудженим ОСОБА_3 проведено бесіду виховного та профілактичного характеру, під час якого надав письмове пояснення, але з метою уникнення дисциплінарної відповідальності не вказав жодних даних щодо каналу отримання мобільного телефону..

В ході проведеної перевірки по даному факту було встановлено, що вилучений мобільний телефон дійсно належав засудженому ОСОБА_3 Також було встановлено, що він його отримав на всередині квітня 2016 року шляхом перекиду через основну огорожу забороненої зони на ділянці №7 в локальний сектор №4. Особу, що здійснила перекид забороненого предмету в зону, що охороняється встановити не надалось можливим, оскільки засуджений ОСОБА_3 не вказує жодних даних щодо каналу отримання мобільного телефону з метою уникнення дисциплінарної відповідальності.

Викладений факт підтверджується зібраними матеріалами перевірки, а саме письмовими поясненнями засуджених, які з оперативних міркувань знаходяться в справі оперативного відділу.

Даний факт став можливим внаслідок власної недисциплінованості засудженого ОСОБА_3, слабкої індивідуально - виховної роботи з боку начальника відділення СПС№11, неякісного нагляду за засудженими черговими змінами ВНБ, несправність чи відсутність протиперекидної загорожі на ділянці КСС№7, недостатньої оперативної обізнаності на об'єкті оперативного обслуговування оперуповноваженими оперативного відділу.

Слідчий суддя, дослідивши матеріали клопотання, вважає, що воно підлягає задоволенню з огляду на таке.

Згідно ч. 7 ст. 102 КВК України зберігання засудженими при собі речей, а також предметів, які заборонено використовувати в колоніях, не допускається. Виявлені у засуджених речі та предмети, які заборонено використовувати в колоніях, вилучаються, про що посадовою особою колонії складається протокол. За клопотанням установи виконання покарання слідчий суддя розглядає питання про конфіскацію таких речей та предметів або про передачу їх на зберігання до звільнення засудженого відповідно до положень розділу VІІІ Кримінального процесуального кодексу України.

Судом встановлено, що 28.04.2016 року о 09 год. 45 хв. під час загального обшуку установи на відділення СПС №11, мол. інспектором ВНБ, прапорщиком вн. служби Білим О.А. було проведено обшук спального місця засудженого ОСОБА_3, в результаті якого в матраці було виявлено та вилучено мобільний телефон «Samsung-СЕ0168», чорного кольору, ІМЕІ:НОМЕР_1.

Згідно з додатком 6 "Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань", затвердженого наказом Міністерства юстиції України №2186/5 від 29.12.2014 року, засудженим забороняється зберігати та використовувати в установах виконання покарань гроші та радіоелектронні засоби, призначені для передавання чи приймання радіосигналів (радіостанції, мобільні телефони та зарядні пристрої до них, SIM-картки, скетч-картки поповнення рахунку мобільного зв'язку, пейджери тощо), друкарські машинки, розмножувальні прилади.

На підставі викладеного, слідчий суддя приходить до висновку, що вилучений мобільний телефон слід передати в дохід держави.

Керуючись "Правилами внутрішнього розпорядку установ виконання покарань", затверджених наказом Міністерства юстиції України №2186/5 від 29.12.2014 року, ст. ст.59,102 КВК України, ст. ст. 370-371, 537 КПК України,

у х в а л и в :

Клопотання начальника Північної виправної колонії Управління державної пенітенціарної служби України в Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі (№90) - Костенко В. Г. про передачу мобільних телефонів в дохід держави - задовольнити.

Вилучений у засудженого ОСОБА_3 мобільний телефон «Samsung-СЕ0168», чорного кольору, ІМЕІ:НОМЕР_1- передати в дохід держави.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий

суддя

Г

. А. Радченко

Джерело: ЄДРСР 57892357
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку