open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №345/381/15-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

25.05.2016 року Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області

в складі :головуючої – судді         Галущак Л.О.

                секретаря                         Назарчук І.П.

з участю прокурора                        Шевчук  Д.І.

представника Калуського  МРВ КВІ   ОСОБА_1 

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Калуш справу про звільнення від покарання, призначеного вироком суду ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, гр. України, одружений, засудженого вироком Калуського міськрайонного суду  Івано-Франківської  області  від 08.05.2015 року за ч. 2 ст. 309 КК України до 2 років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування призначеного покарання у виді позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік, -    

В С Т А Н О В И В :

Вироком Калуського міськрайонного суду  Івано-Франківської  області  від  08.05.2015  року ОСОБА_2. засуджено за ч. 2 ст. 309 КК України до 2 років позбавлення волі.

Згідно ст. 75 КК України його звільнено від відбування призначеного покарання з випробувальним терміном на один рік та покладено обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Так як на даний час випробувальний термін закінчився, то начальник Калуського МРВ КВІ УДПтСУ в Івано-Франківській області ОСОБА_3 звернулася до суду із поданням для вирішення питання про звільнення  ОСОБА_2  від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового стоку.

Засуджений ОСОБА_2 в судовому засіданні просить звільнити його від відбування призначеного покарання.

В судовому засідання представник Калуського МРВ КВІ ОСОБА_1  подання підтримала і пояснила, що ОСОБА_2 за час іспитового терміну виконував покладені на нього зобов'язання, а саме: повідомляв органи КВІ про зміну місця проживання, навчання та праці. Згідно проведених звірок з обліками ВП ГУНП засуджений громадський порядок не порушував, до адміністративної відповідальності не притягувався. Згідно вимог УІАЗ України ОСОБА_2 нового злочину не скоїв, по місцю проживання характеризується позитивно.

Прокурор просить подання задоволити.

Суд, вислухавши думку учасників процесу і вивчивши матеріали особової справи, вважає, що подання слід задовольнити, виходячи із наступних підстав.

Вироком Калуського міськрайонного суду  Івано-Франківської  області  від  08.05.2015  року ОСОБА_2 визнано винним та засуджено за ч. 2 ст. 309 КК України до 2 років позбавлення волі. Згідно ст. 75 КК України його звільнено від відбування призначеного покарання з випробувальним терміном на один рік та покладено обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи або навчання. Вирок вступив в законну силу 08.06.2015 року.

У період іспитового строку засуджений ОСОБА_2 став на шлях виправлення, по місцю проживання характеризується позитивно, нового злочину та будь-якого правопорушення не вчинив, ухилень від виконання покладених судом обов'язків не допускав, визначений судом іспитовий строк закінчився.

При таких обставинах суд вважає, що ОСОБА_2 не доцільно направляти для відбуття призначеного покарання і його слід звільнити від відбування даного покарання.

На підставі ч. 1 ст. 78 КК України та керуючись ч. 2 ст. 165 КВК України, суд-

У Х В А Л И В :

Звільнити засудженого ОСОБА_2 від відбування  покарання у вигляді двох  років позбавлення волі, призначеного йому вироком Калуського міськрайонного суду  Івано-Франківської  області  від  08.05.2015  року.

На ухвалу протягом 7 (семи) діб з дня її винесення може бути подана апеляція до апеляційного суду Івано-Франківської області через Калуський міскрайонний суд.

Головуюча :

Джерело: ЄДРСР 57885194
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку