open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 752/5293/16-ц

Провадження по справі № 2/752/3261/16

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16.05.2016 року Голосіївський районний суд м. Києва у складі:

Головуючого судді Антонової Н.В., при секретарі Марченко А.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

в с т а н о в и в :

05.04.2016 року позивач ОСОБА_1 звернулася до Голосіївського районного суду м. Києва з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В обґрунтування позову зазначила, що 11.02.2006 року Безпечнянською сільською радою Чуднівського району Житомирської області було зареєстровано шлюб між нею та відповідачем.

Від шлюбу мають двох спільних дітей: малолітнього ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та малолітнього ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Також зазначає, що сімейне життя між нею та відповідачем не склалося, у зв'язку з різними поглядами на життя та обов'язки, різними інтересами кожного з подружжя. Зазначає, що спроби примирення позитивних результатів не дали, з огляду на, що подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливе.

Таким чином, просила розірвати шлюб, укладений між нею та відповідачем.

Позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про розгляд справи за її відсутності, просила позов задовольнити, шлюб розірвати.

Відповідач ОСОБА_2 надав суду заяву про розгляду справи за його відсутності, зазначила, що не заперечує проти розірвання шлюбу.

Дослідивши матеріали справи, з'ясувавши фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, суд вважає, що позов про розірвання шлюбу підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом достовірно встановлено, що 11 лютого 2006 року Безпечнянською сільською радою Чуднівського району Житомирської області було зареєстровано шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1.

Від шлюбу мають двох спільних дітей: малолітнього ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та малолітнього ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

В силу ст. 112 Сімейного Кодексу України, шлюб розривається, якщо судом буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхньої дитини, що мають істотне значення.

Зі змісту позову, а також письмових заяв сторін, вбачається, що сторони збереження сім'ї не бажають та не вважають можливим.

Згідно ч. 2 ст. 114 СК України, у разі розірвання шлюбу судом шлюб припиняється у день набрання чинності рішенням суду про розірвання шлюбу.

За таких обставин, у суду немає підстав для вжиття додаткових заходів для примирення подружжя, оскільки це буде суперечити моральним засадам суспільства і інтересам одного з подружжя, а тому відповідно до ст. 112 Сімейного Кодексу України такий шлюб розривається судом.

Керуючись ст. ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 10, 60, 212, 213, 224-226 ЦПК України, суд, -

вирішив:

Позов задовольнити.

Шлюб, зареєстрований 11 лютого 2006 року між ОСОБА_2 та ОСОБА_1, місце реєстрації: Безпечнянська сільська рада Чуднівського району Житомирської області, актовий запис № 1 - розірвати.

Шлюб вважати розірваним з моменту набрання рішенням суду законної сили.

Рішення суду після набрання ним законної сили надіслати до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана позивачем протягом десяти днів з дня його проголошення, а сторонами, які не були присутні при проголошенні рішення суду - протягом десяти днів з дня отримання його копії до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва

Суддя Антонова Н.В.

Джерело: ЄДРСР 57739696
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку