open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/14770/16-к

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

13.04.2016 суддя Печерського районного суду м. Києва Новак Р.В., при секретарі Пановик Ю.В., за участю сторони кримінального провадження - адвоката Наума В.М., та заявника- Животовського О.В., розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання адвоката Наума В.М. про тимчасовий доступ до речей і документів та їх вилучення,

В С Т А Н О В И В :

до провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва Новака Р.В. надійшло клопотання сторони кримінального провадження - адвоката Наума В.М. про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні ПрАТ «МТС Україна», який розташований за адресою: 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15 та ПрАТ «Київстар», розташованого за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 53.

Обґрунтовуючи внесене клопотання сторона кримінального провадження - адвокат Наум В.М. вказав, що у провадженні слідчого управління прокуратури м. Києва знаходяться матеріали кримінального провадження №42015100000000372 від 13.03.2015 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Заявник зазначив, що по даному кримінальному провадженні провадяться слідчі дії, в зв'язку з чим виникла необхідність в отриманні документів, які перебувають у володінні ПрАТ «МТС Україна», який розташований за адресою: 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15 та ПрАТ «Київстар», розташованого за адресою м. Київ, вул. Дегтярівська, 53.

В судовому засіданні заявник підтримав зазначене клопотання з підстав, в ньому зазначених.

Прокурор, слідчий в судове засідання не з'явився, повідомлявся належним чином, про причини неявки суд не повідомив.

Статтею 22 КПК України передбачено, що кримінальне провадження здійснюється на основі змагальності, що передбачає самостійне обстоювання стороною обвинувачення і стороною захисту їхніх правових позицій, прав, свобод і законних інтересів засобами, передбаченими цим Кодексом. Сторони кримінального провадження мають рівні права на збирання та подання до суду речей, документів, інших доказів, клопотань, скарг, а також на реалізацію інших процесуальних прав, передбачених цим Кодексом.

У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.

Фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів на підставі ч. 1 ст. 107 КПК України не здійснювалась, оскільки таке клопотання не заявлялось.

Зважаючи на ці положення закону та враховуючи, що прокурор, слідчий в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду провадження повідомлявся належним чином, про причини неявки не повідомив, що є проявом принципу диспозитивності, суд визнав можливим прийняти рішення по суті скарги без участі прокурора, слідчого в судовому засіданні на підставі наявних доказів.

Вивчивши скаргу, приходжу до наступного висновку.

Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Слідчий суддя, заслухавши пояснення заявника, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання, оскільки вказана інформація та документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні та іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів неможливо.

На підставі викладеного і керуючись ст. 108, ст.ст. 160, 162-164, 166, ст. 309 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В :

Клопотання адвоката Наума В.М. про надання дозволу на тимчасовий доступ до документів, з можливістю вилучення їх копій - задовольнити.

Надати адвокату Науму В.М. дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ПрАТ «МТС Україна», який розташований за адресою: 01601, м. Київ, вул. Лейпцизька, 15, інформації у електронному та друкованому вигляді абонента 066-718-70-16 за період з 01.01.2015 по 04.09.2015, щодо дати, часу і тривалості вхідних та вихідних телефонних з'єднань, СМС повідомлень, нульових зєднань з посланням на ретранслятор та прив'язку до базових станцій та їх адресу, а також з зазначенням номерів ІМЕІ використаного абонента пристроїв зв'язку.

Надати адвокату Науму В.М. дозвіл на тимчасовий доступ до речей та документів, які перебувають у володінні ПрАТ «Київстар», який розташований за адресою: 02000, м. Київ, вул. Дегтярівська, 53, інформації у електронному та друкованому вигляді абонента 097-952-13-56, 068-305-50-00 за період з 01.01.2015 по 04.09.2015, щодо дати, часу і тривалості вхідних та вихідних телефонних з'єднань, СМС повідомлень, нульових зєднань з посланням на ретранслятор та прив'язку до базових станцій та їх адресу, а також з зазначенням номерів ІМЕІ використаного абонента пристроїв зв'язку.

Визначити строк дії ухвали тривалістю один місяць, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

Службовим особам ПрАТ «МТС Україна» та ПрАТ «Київстар» надати (забезпечити) тимчасовий доступ до речей і документів, особам, які здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні та/або оперативним підрозділам органів внутрішніх справ, які здійснюють слідчі (розшукові) дії в кримінальному провадженні за письмовим дорученням слідчого, прокурора та надати їм можливість вилучити зазначені в ухвалі копії документів.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Р.В. Новак

Підготовлено в 5-х примірниках.

Прим. 1 - справа № 757/14770/16-К

Прим . 2,3 - адвокат Наум В.М.

Копія 4 - ПрАТ «МТС Україна»

Копія 5 - ПрАТ «Київстар»

Виконавець: Новак Р.В.

13.04.2016

Джерело: ЄДРСР 57351542
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку