open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 683/851/16-к

1-кс/683/161/2016

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 березня 2016 року м.Старокостянтинів

Слідчий суддя Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Андрощук Є.М., при секретарі Шкіндюк В.І., з участю старшого слідчого СВ Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області Швеця О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Старокостянтинові клопотання про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12016240220000176, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань « 16 » березня 2016 року за ч. 1 ст. 190 КК Україн,-

В С Т А Н О В И В:

29 березня 2016 року старший слідчий СВ Старокостянтинівського ВП ГУНП в Хмельницькій області звернувсь з клопотанням, погодженим з прокурором про тимчасовий доступ до документів та речей по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12016240220000176, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань « 16 » березня 2016 року за ч. 1 ст. 190 КК України.

В обґрунтування клопотання посилається на те, що 14 березня 2016 року біля 18 год. невстановлена особа під приводом продажу дитячого автомобіля, оголошення про реалізацію якого розмістила в мережі інтернет на сайті "OLX", шляхом обману заволоділа коштами ОСОБА_2 у сумі 1608 гривень, оскільки покладені на себе обов'язки з приводу передачі товару не виконала та гроші не повернула, чим спричинила останньому майнової шкоди.

14 березня 2016 року ОСОБА_2 із мобільного телефону № НОМЕР_1 зателефонував до ОСОБА_3 на мобільний телефон № НОМЕР_2 та під час розмови домовився з останнім про купівлю дитячого автомобіля, в ході спілкування ОСОБА_3 повідомив, що не проти переслати з м. Житомир товар накладним платежем через «Нову пошту», однак потім запропонував, все ж таки, здійснити купівлю по передплаті, тобто шляхом перерахування на його банківську карту коштів в повному обсязі. Оскільки ОСОБА_2 мав в користуванні кредитну картку банку «Приватбанк», то погодився на умови продавця і, зайшовши на інтернет - сторінку «Приват - 24», здійснив вхід на свою персональну сторінку, за допомогою якої о 17 год. 55 хв. 14.03.2016 здійснив перерахунок коштів в сумі 1608 гривень на банківську карту ОСОБА_3 На даний час вище обумовлений дитячий автомобіль так і не надійшов на адресу ОСОБА_2, а особа по імені "ОСОБА_5" на телефонні дзвінки не відповідає.

16.03.2016 року за даним фактом розпочато досудове розслідування № 12016240220000176 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.

З метою повного, всебічного розслідування вказаного вище кримінального правопорушення, яке можливе лише шляхом опрацювання інформації про зв'язок, телекомунікаційні послуги, їх тривалість, зміст, маршрути передавання тощо, кінцевих обладнань споживача телекомунікаційних послуг у період часу з 6 год. 00 хв. 01.03.2016 року по дату дії ухвали.

З огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення такої інформації, розгляд даного клопотання необхідно проводити без виклику представників ПрАТ «КиївСтар», у володінні яких знаходиться інформація, на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України.

Заслухавши думку старшого слідчого, який підтримав клопотання, дослідивши матеріали клопотання, прийшов до висновку, що клопотання підлягає задоволенню, оскільки існує реальна загроза зміни, підробки або знищення інформації про зв'язок кінцевих обладнань споживачів телекомунікаційних послуг, здійснених через оператора стільникового зв'язку, а саме: ПрАТ «КиївСтар».

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.131-132, 159-164, 166 КПК України,

П О С Т А Н О В И В:

Надати слідчій групі в складі старшого слідчого СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області старшого лейтенанта поліції Швеця О.О. та слідчого СВ Старокостянтинівського ВП ГУ НП в Хмельницькій області старшого лейтенанта поліції Скорого С.І. тимчасовий доступ до інформації про зв'язок кінцевих обладнань споживачів телекомунікаційних послуг, здійснених через оператора стільникового зв»язку, а саме, ПрАТ « Київстар »: найменування юридичної особи: ПрАТ " Київстар ", поштова адреса: 03113 м. Київ вулиця Дегтярівська, 53, юридична адреса: 03110, м. Київ, Червонозоряний проспект, 51, телефон (044) 2090070, факс (044) 2322184, у період часу з 6 год. 00 хв. 01.03.2016 року по 00 год. 00 хв. 29 березня 2016 року, з абонентським номером № НОМЕР_2, що перебуває у володінні ПрАТ « КиївСтар ».

Зобов'язати ПрАТ " Київстар ", виготовити на паперовому та/або електронному носії документ за визначеними вище абонентськими номерами та періодом часу з наступними відомостями:

Адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечували зв'язок кінцевого обладнання з вказаним вище абонентським номером (абонент А).

Ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання абонента А: унікальний ідентифікатор сім-картки (ІМSI), міжнародний ідентифікатор кінцевого обладнання (далі - ІМЕІ) тощо.

Типи з'єднання абонента А: вхідні та вихідні дзвінки, SMS (короткі текстові повідомлення), MMS (мультимедійні повідомлення), GPRS (передача інформації по незайнятій голосовим зв'язком смузі частот), переадресація тощо.

Дата, час та тривалість з'єднань, у тому числі з'єднання нульової тривалості (неприйняті виклики) абонента А.

Ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання споживачів телекомунікаційних послуг, з яким відбувався сеанс зв'язку абонента А (абонент Б).

За наявності контрактної угоди (або відповідної реєстрації) з абонентом А надати відомості про його особу.

Строк дії ухвали визначаю до 28 квітня 2016р.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Хмельницької області протягом п'яти днів з дня проголошення.

Слідчий суддя Є.М. Андрощук

Джерело: ЄДРСР 56768097
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку