open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 226/3713/15-а

ЄУН 226/3713/15-а

Провадження № 2-а/226/1/2016

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху та

надання позивачу часу для усунення недоліків

5 січня 2016 року м. Димитров

Димитровський міський суд Донецької області у складі:

головуючого судді Коваленко Т.О.,

за участі секретаря Трифонової І.О.,

учасники судового провадження:

позивач представник ОСОБА_1,

відповідач ОСОБА_2 (відсутній),

розглянувши у попередньому відкритому судовому засіданні у місті Димитров Донецької області адміністративну справу за позовом Управління соціального захисту населення Димитровської міської ради до ОСОБА_2 про стягнення виплаченої суми тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме,

в с т а н о в и в:

До Димитровського міського суду Донецької області надійшла позовна заява Управління соціального захисту населення Димитровської міської ради до ОСОБА_2 про стягнення виплаченої суми тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме. Розгляд цього позову відповідно до вимог частини першої статті 18 Кодексу адміністративного судочинства України підсудний Димитровському міському суду Донецької області.

У позові позивачем суду заявлене клопотання про звільнення УСЗН Димитровської міської ради від сплати судових витрат на підставі частини першої статті 88 Кодексу адміністративного судочинства України у зв*язку з недостатнім фінансуванням місцевим бюджетом.

Відповідно до вимог статті 88 Кодексу адміністративного судочинства України та статті 8 Закону України «Про судовий збір» суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше ніж до ухвалення судового рішення у справі, зменшити розмір судового збору або звільнити від його сплати.

Враховуючи, що позивачем суду не надано жодних даних, що б підтверджували його майновий стан, суд вважає необхідним відмовити Управлінню соціального захисту у задоволенні клопотання про звільнення від сплати судового збору та надати позивачу строк для усунення недоліків позову і сплати судового збору відповідно до абзацу третього підпункту першого пункту третього частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір» у розмірі 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру мінімальної заробітної плати (на час подачі позову 1218 гривень), який необхідно сплатити за наступними реквізитами: отримувач коштів: Димитрівське УК /м.Димитров/ 22030001, код отримувача (код ЄДРПОУ 37803436, банк отримувача ГУДКСУ у Донецькій області, код банку отримувача МФО 834016, рахунок отримувача 31217206700034, код класифікації доходів бюджету 22030001 в розмірі 1218 грн.

Невиконання зазначених вимог буде підставою для повернення заяви.

Суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статті 105, 106 КАС України, постановляє ухвалу, в якій зазначається підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.108 КАС України, суддя -

у х в а л и в:

Позовну заяву Управління соціального захисту населення Димитровської міської ради до ОСОБА_2 про стягнення виплаченої суми тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме залишити без руху.

Встановити позивачу строк до 15 січня 2016 року на усунення недоліків. Якщо позивач здійснить усунення недоліків позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява вважатиметься поданою у день первісного її подання до суду. У разі невиконання ухвали суду в зазначений строк позовну заяву вважати неподаною та повернути позивачеві зі всіма доданими до неї документами.

Ухвала може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву до Донецького апеляційного адміністративного суду через Димитровський міський суд Донецької області шляхом подачі у п*ятиденний строк з дня проголошення ухвали.

Суддя Т.О.Коваленко

Джерело: ЄДРСР 54831002
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку