open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
справа № 176/122/14-п

провадження №3/176/33/14

П О С Т А Н О В А

           05 лютого 2014 року Суддя Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області ЗАВІЗІОН Т.В., розглянувши матеріали справи, яка надійшла від ВДАІ Жовтоводського МВ ГУМВС України у Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,

          за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

                                                  

                                                   ВСТАНОВИЛА:

           05.12.2013 р. о 11 год. 40 хв. водій ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом «ВАЗ-211140», державний номерний знак НОМЕР_1, на вул. Кропоткіна в м. Жовті Води, Дніпропетровської області, перед початком руху, не переконався, що це буде безпечним і не створить перешкоди або небезпеки іншим учасникам руху, під час руху заднім ходом, здійснив зіткнення з автомобілем «Мазда», державний номерний знак НОМЕР_2, під керуванням водія ОСОБА_2, який був припаркований на узбіччі дороги. В результаті зіткнення транспортним засобам спричинено механічні пошкодження. Водій ОСОБА_1 порушив п.п. 10.1, 10.9 Правил дорожнього руху України.

          В діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП – порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів.

          В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав.

          Крім визнання порушником своєї вини, його вина у вчиненні зазначеного правопорушення підтверджується:

          -          схемою місця дорожньо-транспортної пригоди від 05.12.2013 року (а.с.3);

          -          висновком медичного огляду водія з метою виявлення стану алкогольного чи іншого сп’яніння від 05.12.2013 року, з якого вбачається, що у водія ОСОБА_1 виявлено ознаки алкогольного сп’яніння (а.с.7);

          -          власними поясненнями водія ОСОБА_1 (а.с.4);

          -          поясненнями водія ОСОБА_2 (а.с.5).

          Таким чином, суддя знаходить доведеним провину ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП - порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів.

          При накладенні адміністративного стягнення ОСОБА_1 суд враховує характер вчиненого ним правопорушення, грубе порушення Правил дорожнього руху України, порушення наданого йому спеціального права (права керування транспортними засобами) та дані про особу правопорушника.

          Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП, суддя, -

                                        ПОСТАНОВИЛА :

          Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУПАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 (чотириста двадцять п’ять) грн. на користь держави.

          Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 36 грн. 54 коп.

          На постанову може бути подано апеляційну скаргу або на неї може бути внесено протест прокурором протягом 10 днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтоводський міський суд.

          СУДДЯ

Джерело: ЄДРСР 54543313
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку