open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
№ 207/4870/15-к

№ 1-в/207/207/15

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 грудня 2015 року Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі: судді: Бистрової Л.О.

при секретарі: Мозоль О.О.

за участю прокурора: Горовицької І.В.

представника КВІ ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду у м. Дніпродзержинську подання начальника Баглійського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області про звільнення ОСОБА_2 від відбування назначеного судом покарання у вигляді обмеження волі по закінченню строку випробування, -

В С Т А Н О В И В:

Вироком Дніпровського районного суду м. Києва від 24 листопада 2014 року, ОСОБА_2 була засуджена за ст.27 ч.5, ст.205 ч.1, ст.358 ч.1, ст.70 КК України до 1 (одного) року обмеження волі. На підставі ст.75 КК України, ОСОБА_2 була звільнена від відбування призначеного покарання з випробувальним строком на 1 (один) рік.

26 листопада 2015 року Баглійський районний відділ кримінально-виконавчої інспекції м. Дніпродзержинська у Дніпропетровській області звернувся до суду з поданням, у якому просить звільнити ОСОБА_2 від назначеного судом покарання у вигляді обмеження волі по закінченню строку випробування. У поданні посилаються на те, що 04.03.2015 року ОСОБА_2 була поставлена на облік у Баглійському РВ КВІ м. Дніпродзержинська. Засуджена не була ознайомлена з порядком та умовами звільнення від відбування покарання з випробуванням в зв’язку з тим, що з 02.10.2014 року перебуває під вартою у Дніпропетровському слідчому ізоляторі. В провадженні Баглійського районного суду м. Дніпродзержинська знаходиться кримінальне провадження № 207/4030/14-к (1-кп/207/43/15) за обвинуваченням ОСОБА_2 за вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 311, ч.2 ст. 307, ч.5 ст.27, ч.1,4 ст. 358 КК України. Згідно повідомлення УІТ УМВС України в Дніпропетровській області відомостей про притягнення до кримінальної відповідальності засудженої ОСОБА_2 за період строку випробування немає. Відомості про притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності з Баглійського РВ Дніпродзержинського МУ та інших територіальних ОВС до Баглійського РВ КВІ м. Дніпродзержинська не надходили. Строк випробування закінчився.

Представник КВІ у судовому засіданні подання підтримав. Просив його задовольнити тому, що встановлений засудженій ОСОБА_2 строк випробування закінчився.

Прокурор вважає, що у задоволенні подання КВІ необхідно відмовити оскільки відносно ОСОБА_3 є кримінальне провадження за обвинуваченням за ч.2 ст. 311, ч.2 ст. 307, ч.5 ст. 27, ч.1, 4 ст. 358 КК України ОСОБА_2 обрана на досудовому слідстві міра запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 02 жовтня 2014 року. ОСОБА_2 не була ознайомлена з порядком та умовами звільнення від покарання, не виконувала покладені не неї обов’язки. Вважає, що за таких обставин немає підстав для задоволення подання.

Суд, вислухавши представника КВІ, прокурора, дослідивши надані КВІ матеріали, вважає, що подання не підлягає задоволенню, оскільки засуджена ОСОБА_2 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.311, ч.2 ст.307, ч.5 ст.27, ч.1,4 ст. 358 КК України. ОСОБА_2 не була ознайомлена з порядком та умовами звільнення від покарання, не виконувала покладені на неї обов’язки. За таких обставин у задоволенні подання необхідно відмовити.

Керуючись ст.78 КК України, ст.537 КПК України, суд,-

У Х В А Л И В:

У задоволенні подання начальника Баглійського районного відділу Кримінально-виконавчої інспекції м. Дніпродзержинська УДПтС України в Дніпропетровській області про звільнення ОСОБА_2 від відбування назначеного судом покарання у вигляді обмеження волі по закінченню строку випробування – відмовити.

На ухвалу суду може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Дніпропетровської області через Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області протягом 7 днів з дня її проголошення.

Суддя: Бистрова Л.О.

Джерело: ЄДРСР 54543197
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку