open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Україна

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про повернення апеляційної скарги

23 грудня 2015 р.           справа №805/4568/15-а

Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду ОСОБА_1, розглянувши апеляційну скаргу Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 29 жовтня 2015 року у справі № 805/4568/15-а (суддя І інстанції Бабіч С.І.) за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРСЛАВРЕСУРС» до Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 09.09.2015 року,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 29 жовтня 2015 року у справі № 805/4568/15-а адміністративний позов задоволено повністю.

Не погодившись із зазначеним судовим рішенням, Слов’янською об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління ДФС у Донецькій області подано апеляційну скаргу.

          Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 07 грудня 2015 року апеляційну скаргу Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області залишено без руху з огляду на те, що апеляційна скарга не була сплачена судовим збором.

Зазначеною ухвалою встановлено апелянту термін для усунення недоліків апеляційної скарги в строк 7 днів з дати отримання копії ухвали для усунення недоліків апеляційної скарги.

Копія ухвали апелянтом отримана 11 грудня 2015 року, про що свідчить поштове повідомлення, але станом на 23 грудня 2015 року вимоги ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 07 грудня 2015 року про залишення апеляційної скарги без руху виконані не були (а.с. 131).

За приписами ч. 3 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу. Відповідно до ч. 7 ст. 189 КАС України ухвали про повернення апеляційної скарги або відмову у відкритті апеляційного провадження можуть бути оскаржені в касаційному порядку.

Згідно п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Повернення апеляційної скарги не позбавляє особу права на апеляційне оскарження.

Строк подачі апеляційної скарги при наявності поважних причин його пропущення може бути поновлений судом апеляційної інстанції за заявою скаржника.

У зв’язку із невиконанням ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 07 грудня 2015 року, суд дійшов висновку про необхідність повернення апеляційної скарги Слов’янській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Керуючись ст. 108, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

                                                   УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 29 жовтня 2015 року у справі № 805/4568/15-а за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «УКРСЛАВРЕСУРС» до Слов’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Донецькій області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № НОМЕР_1 від 09.09.2015 року - повернути заявникові.

          Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяті днів безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя - доповідач                                                             Міронова Г. М.

Джерело: ЄДРСР 54543077
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку