open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа 127/27718/15-к

Провадження 1-кс/127/11332/15

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 грудня 2015 року

м. Вінниця

Слідчий

суддя Вінницького міського суду Вінницької області Ковбаса Ю.П., при секретарі Дацюк Ю.Ю., за участі слідчого Мороза С.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Вінницького міського суду Вінницької області клопотання старшого слідчого Вінницького ВП ГУНП України у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_1, про тимчасовий доступ до документів, що знаходяться у володінні ТОВ «Астеліт», ПрАТ «Київстар», ПрАТ «МТС України», за відсутністю клопотання учасників процесуальних дій про застосування технічних засобів, -

ВСТАНОВИВ:

11.12.2015, слідчий Мороз С.О. звернувся до суду з клопотанням, яке погоджене з прокурором Вітенко Д.Г., про тимчасовий доступ до документів що знаходяться у володінні ТОВ «Астеліт», ПрАТ «Київстар», ПрАТ «МТС України».

Клопотання мотивовано тим, що у слідчого в провадженні перебувають матеріали досудового розслідування які внесені в ЄРДР № 12015020010003050 від 11.05.2015, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України, у зв’язку із чим у органу досудового розслідування постала необхідність у отриманні дозволу на тимчасовий доступ до речей та документів.

Під час розгляду, з матеріалів клопотання встановлено, що 11.05.2015 року приблизно о 03:00 год., невстановлена особа, перебуваючи у нічному клубів «Курсаль» що за адресою м. Вінниця, вул.. Хмельницьке Шосе, 7, шахрайським шляхом заволоділа мобільним телефоном марки «ЛДЖ» який належить ОСОБА_2 чим завдала йому матеріального збитку на суму 3 500 гривень.

За даним фактом 11.05.2015 було розпочато розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України.

Згідно з наявних матеріалів викрадений мобільний телефон мав ІМЕІ: 354-705-060-129-935 та 354-705-060-129-943.

Зважаючи на вищевикладене, а також, що отримання в ПрАТ «Київстар», ТОВ «Астеліт», ПрАТ «МТС України» у друкованому та електронному вигляді інформації у вигляді вхідних, вихідних дзвінків по ІМЕІ: 354-705-060-129-935 та 354-705-060-129-943, дзвінків нульової тривалості, номера абонентів А та Б, типу з’єднання, дати та часу з’єднання, тривалості, азимуту та адреси базової станції може допомогти в розкритті вказаного кримінального правопорушення, оскільки за допомогою вказано інформації можна дізнатись про теперішнього власника телефону, можливе місце знаходження телефону який має значення речового доказу, встановити з ким саме спілкувалась особа злочинця в момент скоєння злочину оскільки зі слів потерпілої вказаний громадянин здійснював дзвінок з її мобільного телефону, разом з тим здобути вказану інформацію іншим шляхом окрім як звернені до суду з відповідним клопотанням не представляється можливим оскільки дана інформація являється охороняємою законом таємницею, тому керуючись вимогами ст. 159, 160, п. 7 ч. 1 ст. 162 КПК України, слідчий просив суд дане клопотання задовольнити.

Слідчий в судовому засіданні клопотання підтримав за обставин викладених у ньому.

Представники ТОВ «Астеліт», ПрАТ «Київстар», ПрАТ «МТС України», до судового засідання не з’явилися, про причини неприбуття суд не повідомили, хоча про час та місце розгляду клопотання ТОВ «Астеліт», ПрАТ «Київстар», ПрАТ «МТС України» повідомлялися своєчасно та належним чином, тому відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України, клопотання розглядається у їх відсутність.

Згідно ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу.

Пунктом 1 ч. 5 ст. 163 КПК України передбачено, що ухвала про надання тимчасового доступу до речей і документів постановляється, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної юридичної особи.

Слідчий суддя, вислухавши учасників судового процесу, дослідивши та проаналізувавши матеріали клопотання, приходить до висновку, що клопотання є обґрунтованим та підлягає задоволенню, оскільки для всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального правопорушення, надання їм належної правової оцінки та прийняття законних процесуальних рішень в передбачені кримінальним процесуальним законодавством строки, виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, необхідно надати слідчому дозвіл на тимчасовий доступ до документів ТОВ «Астеліт», ПрАТ «Київстар», ПрАТ «МТС України».

Вищевказані документи можуть мати суттєве значення для встановлення істини в кримінальному провадженні.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 159, 160, 161, 162, 163, 164, 309, 395 КПК України, слідчий суддя,-

УХВАЛИВ:

Клопотання старшого слідчого Вінницького ВП ГУНП України у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_1 – задовольнити.

Надати дозвіл старшому слідчому Вінницького ВП ГУНП України у Вінницькій області капітану поліції ОСОБА_1, на тимчасовий доступ, виїмку належним чином завірених копій документів ПрАТ «Київстар» за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 53, проспект Червонозоряний, 51; ТОВ «Астеліт», за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 11-А; ПрАТ «МТС Україна», за адресою: м. Київ вул. Лейпцігська, 15, в друкованому та електронному вигляді, які містять інформацію у вигляді вхідних, вихідних дзвінків по ІМЕІ: 354-705-060-129-935 та 354-705-060-129-943, в проміжок часу з 00:00 год. 11.05.2015 по 15.12.2015, дзвінків нульової тривалості, номера абонентів А та Б, тип з’єднання, дата та час з’єднання, тривалість та місце розташування базових станцій, номера мобільних операторів які прив’язані до вказаних ІМЕІ на теперішній час.

У разі невиконання даної ухвали суду, за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, суд має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала суду залишається в силі протягом одного місяця з дня її постановлення.

Ухвала слідчого судді є остаточною та оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя

Джерело: ЄДРСР 54392771
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку