open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан ОСОБА_1, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

________________________________________________________________________

УХВАЛА

"15" грудня 2015 р.

Справа № 922/6123/15

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Прохорова С.А.

при секретарі судового засідання Пустоваловій І.С.

розглянувши матеріали справи

за позовом

Харківської міської ради, м. Харків

до

Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгсервіс", м. Харків

про

внесення змін до договору

за участю представників:

позивача - ОСОБА_2 за довіреністю №08/11/3162/2-15 від 17.08.2015

відповідача - не з"явився

ВСТАНОВИВ:

Харківська міська рада (позивач) 23 листопада 2015 року звернулася до господарського суду Харківської області із позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Торгсервіс" (відповідач) про внесення змін до договору оренди землі №6521 від 10.08.2004 шляхом визнання укладеною додаткової угоди до договру в редакції, яка викладена позивачем у позовній заяві.

Позовні вимоги вмотивовано тим, що рішенням Харківської міської ради від 03 липня 2013 року № 1209/13 затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель міста Харкова станом на 01 січня 2013 року; встановлено, що плата за землю на підставі даних "Технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Харкова станом на 01 січня 2013 року" вводиться в дію з 01 січня 2014 року; зміни до договорів оренди землі, пов'язані зі зміною розміру орендної плати, оформлюються додатковою угодою до договору оренди землі. Ухилення відповідача від підписання додаткової угоди до договору оренди землі завдає значних збитків територіальній громаді міста Харкова у вигляді неодержаного доходу за користування земельною ділянкою комунальної власності.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 25 листопада 2015 року вказану позовну заяву було прийнято до розгляду, порушено провадження у справі № 922/6123/15 і призначено її до слухання у судовому засіданні на 15 грудня 2015 року.

Позивач вимоги ухвали суду про порушення провадження по справі не виконав.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав.

Відповідач вимоги ухвали суду про порушення провадження по справі не виконав, представник відповідача в судове засідання не з"явився,

Відповідно до ст. 4-3 Господарського процесуального кодексу України, судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності, сторони та інші особи, які беруть участь у справі, обґрунтовують свої вимоги і заперечення поданими суду доказами, господарський суд створює сторонам та іншим особам, які беруть участь у справі, необхідні умови для встановлення фактичних обставин справи і правильного застосування законодавства.

Відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є: нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів; залучення до участі в справі іншого відповідача, заміна неналежного відповідача; необхідність заміни відведеного судді, судового експерта.

Враховуючи нез’явлення в судове засідання представника відповідача, неподання сторонами витребуваних доказів, необхідністю витребування нових доказів суд приходить до висновку про неможливість вирішення спору в даному судовому засідання і необхідність відкладення розгляду справи.

З урахуванням викладеного, керуючись ст. 65, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд –

УХВАЛИВ:

Розгляд справи відкласти на "21" грудня 2015 р. о 12:15

Зобов"язати сторін виконати вимоги ухвали суду про порушення провадження по справі.

Попередити учасників судового процесу про передбачену п.5 ст.83 ГПК України відповідальність за невиконання вимог ухвали суду, а прокурора та позивача - про правові наслідки передбачені п.5 ч.1 ст.81 ГПК України.

Суддя

ОСОБА_1

(справа №922/6123/15)

Джерело: ЄДРСР 54392361
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку