open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №668/13623/15-к

12.11.2015 року слідчий суддя Суворовського районного суду м. Херсона Рєпін К.К., при секретарі Бірюкову А.В., за участю прокурора відділу прокуратури Херсонської області ОСОБА_1, розглянувши клопотання сторони кримінального провадження № 32014230000000177 вiд 07.11.2014 про  тимчасовий доступ  до  речей  і  документів, -

В С Т А Н О В И В:

В провадження слідчого судді Суворовського районного суду м. Херсона Рєпіна К.К надійшло клопотання сторони кримінального провадження № 32014230000000177 вiд 07.11.2014 року прокурора відділу прокуратури Херсонської області ОСОБА_1, про тимчасовий доступ до речей і документів, які знаходяться у володінні Ізюмського РС ГУ ДМС в Харківській області та їх вилучення.

На підставі ч.2 ст. 163 КПК України слідчий суддя визнав за можливе проводити розгляд клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться документи, з огляду на наявність достатніх підстави вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення таких документів.

В судовому засіданні прокурор клопотання з викладених у ньому підстав підтримав, просив задовольнити.

Згідно норми ч.1 ст. 107 КПК України фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

Обґрунтовуючи внесене клопотання прокурор зазначив, що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що речі і документи, які знаходяться у володінні Ізюмського РС ГУ ДМС в Харківській області, мають суттєве значення для всебічного, повного та неупередженого дослідження обставин зазначеного кримінального провадження.

Відповідно до ч. 6 ст. 163 КПК України слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Враховуючи доводи клопотання прокурора, слідчий суддя приходить до висновку про достатність підстав для надання тимчасового доступу до речей і документів, що знаходяться у володінні Ізюмського РС ГУ ДМС в Харківській області та їх вилучення, оскільки є достатні підстави вважати, що вказані речі та документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а іншими способами їх довести неможливо.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 131, 132, 159-166 КПК України слідчий суддя, -

У Х В А Л И В:

Клопотання задовольнити.

Надати стороні кримінального провадження №  32014230000000177 вiд 07.11.2014 року слідчим СУ Головного управління Національної поліції в Херсонській області, яких включено до складу групи слідчих у даному кримінальному провадження - ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, тимчасовий доступ до речей та документів, а саме до заяви про реєстрацію місця проживання від 01.07.2014 року, написану від імені ОСОБА_12, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка міститься у справі про втрату паспорта Г-115 (розпочата 01.07.2014 закінчена 08.07.2014), яка знаходяться у Ізюмському РС ГУ ДМС в Харківській області (Харківська область, м. Ізюм, пров. Георгіївський , 2) та можливість їх вилучення.

Визначити строк дії ухвали тривалістю тридцять днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

ОСОБА_13

Джерело: ЄДРСР 54380667
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку