open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 131/2220/15-ц

2015 р.

У Х В А ЛА

16 грудня 2015 р.

ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 селищної ради Іллінецького району Вінницької області про визнання права власності, ціна позову 47149 грн.,

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулися до суду із зазначеним позовом, в якому вказали, що в 2005 році їм було надано квартири в житловому будинку №11 по вул. Котовського в смт. Дашів Іллінецького району Вінницької області, які вони добудували, вклали значні сімейні кошти, провели капітальний ремонт та проживають в них до цього часу.

ОСОБА_1 біло надано квартири №1 та №3 як багатодітній сім’ї, а ОСОБА_2 – квартиру №2.

На їх звернення щодо приватизації, вони отримували лише відмови.

Оскільки з непридатного до проживання житла вони зробили жилі приміщення, вони вважають, що таким чином набули право власності на квартири.

Згідно технічної документації, виготовленої КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації», до складу квартири №1 житлового будинку №11 по вул. Котовського в смт. Дашів Іллінецького району Вінницької області після перепланування входять: кухня площею 5,7 кв.м , 1-а кімната площею 19,8 кв.м, 2-а кімната площею 11,3 кв.м, 3-а кімната площею 10,5 кв.м, 4-а кімната площею 13,7 кв., ванна кімната площею 3,8 кв.м, прибудова літ «А1», веранда літ «а», сарай літ «Б», убиральня та споруди літ «У».

Згідно технічної документації, виготовленої КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації», до складу квартири №2 житлового будинку №11 по вул. Котовського в смт. Дашів Іллінецького району Вінницької області після перепланування входять:кухня площею 4,8 кв.м, 1-а кімната площею 16,9 кв.м, 2-а кімната площею 13,7 кв.м, веранда площею 10,3 кв.м, прибудова літ «А2», убиральня та споруди літ «У».

Згідно технічної документації, виготовленої КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації», до складу квартири №3 житлового будинку №11 по вул. Котовського в смт. Дашів Іллінецького району Вінницької області після перепланування входять: 1-а кімната площею 17,7 кв.м, 2-а кімната площею 11,8 кв.м, кухня площею 5,0 кв.м, веранда літ «а» площею 23,0 кв.м.

Оскільки оформлення дозволів та проектно-кошторисної документації потребувало значних коштів, яких не було, то перепланування квартир було здійснено самовільно без виготовлення проектної документації.

Тому вони просять суд визнати за гними право власності на квартири.

В судове засідання позивач ОСОБА_1 не з’явилася, подала до суду заяву із проханням вирішити справу в її відсутність і задовольнити її позовні вимоги.

В судове засідання позивач ОСОБА_2 не з’явився, подав до суду заяву із проханням вирішити справу в його відсутність і задовольнити його позовні вимоги.

Представник відповідача ОСОБА_3 селищної ради Іллінецького району Вінницької області в судове засідання не з’явився, сільський голова подав до суду відповідного листа про розгляд справи за відсутності представник сільської ради, позовні вимоги визнав повністю.

За таких обставин суд вважає за можливе вирішити справу у відсутність сторін, прийняти визнання позову відповідачем та задовольнити позовні вимоги позивачів, оскільки вони, крім повного визнання їх відповідачем, підтверджуються також поданими позивачами письмовими доказами, а саме: копією паспорта громадянина України позивача ОСОБА_2 (а.с.4), копією паспорта громадянина України позивача ОСОБА_1 (а.с.5), довідкою ОСОБА_3 селищної ради №1208 від 24 червня 2015 року про те, що присадибна земельна ділянка площею 0,07 га, розташована в АДРЕСА_1 в приватну власність не передавалась і знаходиться в комунальній власності ОСОБА_3 селищної ради (а.с.6), рекомендацією ОСОБА_3 селищної ради Іллінецького району №142-02.14 від 18 червня 2010 року, адресованою ОСОБА_4 про звернення до КП «Гайсинське МБТІ» для виготовлення технічної документації на квартиру (а.с.7,8) актом депутатів щодо обстеження матеріально-побутових умов сім’ї ОСОБА_1 та ОСОБА_5 (а.с.9), розпискою ОСОБА_6 про отримання коштів за проведення ремонту в квартирі (а.с.10), копією техпаспорта на квартиру (а.с.11-15).

Оцінюючи в сукупності всі досліджені по справі докази, суд визнає вимоги позивача доведеними.

На підставі викладеного, керуючись ст. 328, 392 ЦК України, ст.ст.209, 212 - 215, 256 ЦПК України,

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Визнати за ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, право власності на квартиру №1 в житловому будинку №11 по вул. Котовського в смт. Дашів Іллінецького району Вінницької області, до якої, згідно технічної документації, виготовленої КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» входять: кухня площею 5,7 кв.м , 1-а кімната площею 19,8 кв.м, 2-а кімната площею 11,3 кв.м, 3-а кімната площею 10,5 кв.м, 4-а кімната площею 13,7 кв., ванна кімната площею 3,8 кв.м, прибудова літ «А1», веранда літ «а», сарай літ «Б», убиральня та споруди літ «У».

Визнати за ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, право власності на квартиру №3 в житловому будинку №11 по вул. Котовського в смт. Дашів Іллінецького району Вінницької області, до якої, згідно технічної документації, виготовленої КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» входять: 1-а кімната площею 17,7 кв.м, 2-а кімната площею 11,8 кв.м, кухня площею 5,0 кв.м, веранда літ «а» площею 23,0 кв.м.

Визнати за ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, право власності на квартиру №2 в житловому будинку №11 по вул. Котовського в смт. Дашів в Іллінецького району Вінницької області, до якої, згідно технічної документації, виготовленої КП «Гайсинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації» входять: кухня площею 4,8 кв.м , 1-а кімната площею 16,9 кв.м, 2-а кімната площею 13,7 кв.м, веранда площею 10,3 кв.м, прибудова літ «А2», убиральня та споруди літ «У».

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Вінницької області шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення, а особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення через Іллінецький районний суд.

Суддя: Ю.В. Димбіцький

Джерело: ЄДРСР 54377379
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку