2009 р.
У Х В А Л А
23 березня 2009 року місто Харків
Червонозаводський районний суд міста Харкова у складі :
Головуючого судді - Дідовець В.А.,
При секретарі – Неблієнко О.В.,
розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про поділ майна подружжя, -
в с т а н о в и в:
У жовтні 2008 року позивач звернулась до суду зі вказаним вище позовом, у якому просила стягнути з відповідача ОСОБА_2 на її користь моральну шкоду у сумі 20 000 грн., розподілити спільно нажите майно, що є сумісною власністю, виділивши їй Ѕ частину спільно нажитого майна та ј частину двокімнатної квартири АДРЕСА_1 крім цього просила стягнути на її користь з відповідача ОСОБА_2 судові витрати у розмірі 5000 грн.
У судовому засіданні позивач ОСОБА_1 пояснила, що від її імені позов подано її представником, вона не уповноважувала його подавати подібний позов, оригінал позову підписувати відмовилась.
Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо заяву від імені зацікавленої особи подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.
Таким чином, суд вважає, що позов від імені ОСОБА_1 подано особою, яка не має повноважень на ведення справи.
Керуючись ч.1, п. 1 ст.207 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про поділ майна подружжя - залишити без розгляду.
Роз’яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя - В.А.Дідовець