open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №668/12184/15-к

25 листопада 2015 року Суворовський районний суд міста Херсона у складі:

головуючого судді: Корольчук Н.В.

при секретарі: Учускіній М.В.

за участю:

прокурора: Хомича В.П.

представника КВІ: ОСОБА_1

засудженого: ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Херсоні справу за поданням інспектора Суворовського РП СМВ КВІ УДПтСУ в Херсонській області (далі - Суворовська КВІ) ОСОБА_1 про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення засудженого ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, для відбування призначеного покарання, -

встановив:

Вироком Суворовського районного суду м. Херсона від 19 січня 2015 року ОСОБА_2 засуджено за ч. 1 ст. 185 КК України на 1 рік позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 рік з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов’язків періодично з’являтися для реєстрації в КВІ та повідомляти інспекцію про зміну місця проживання, роботи.

Відповідно до даних особової справи ОСОБА_2 з 26.02.2015 року перебуває на обліку в Суворовській КВІ (а.с. 3).

Інспектор Суворовської КВІ звернувся до суду з поданням, в якому порушив питання про направлення ОСОБА_2 для відбування призначеного покарання, посилаючись на те, що останній не виконує покладені на нього судом обов’язки, вказавши, що засуджений тричі не з’явився для реєстрації в Суворовську КВІ без поважних причин, за що йому винесено письмові попередження.

В судовому засіданні представник Суворовської КВІ подання підтримав та просив задовольнити з викладених у ньому підстав.

Прокурор заперечив проти задоволення подання, навівши доводи в обґрунтування своєї позиції.

Засуджений ОСОБА_2 не заперечив фактів невчасної явки для реєстрації в кримінально - виконавчу інспекцію. Показав, що 07.05.2015 року 06.08.2015 року та 03.09.2015 року не мав можливості з’явитися в КВІ у зв’язку з роботою, та відсутністю реальної можливості з’явитися в зазначені дні, або якимось чином зазделегіть повідомити про це інспекцію. Документів на підтвердження цього надати не може, оскільки працював без оформлення трудових відносин. Висловив жаль з приводу вчиненого, бажання виправити ситуацію і намір не вчиняти подібних дій у майбутньому. Просив суд врахувати, що він зайнятий суспільно – корисною працею, та надати йому можливість довести можливість виправлення без відбування покарання.

Заслухавши думки учасників процесу, вивчивши матеріалів справи та проаналізувавши наведені у поданні доводи, суд приходить до висновку, що подання задоволенню не підлягає з огляду на наступне.

Підстави для направлення засудженого для відбування призначеного покарання визначені ст. 78 КК України.

Відповідно до ч. 2 цієї статті, якщо засуджений не виконує покладені на нього обов'язки або систематично вчинює правопорушення, що потягли за собою адміністративні стягнення і свідчать про його небажання стати на шлях виправлення, суд направляє засудженого для відбування призначеного покарання.

Матеріалами особової справи ОСОБА_2 стверджується, що він дійсно не з’явився для реєстрації в інспекцію у встановлені йому дні явки 07.05.2015 року, 06.08.2015 року та 03.09.2015 року. Разом з цим, матеріали справи містять дані про те, що ОСОБА_2 згодом після цих днів, зокрема 14.05.2015 року, 07.08.2015 року, 18.09.2015 року, з’явився в КВІ та надав пояснення з приводу своїх неявок(а.с. 24, 40,44).

Судом встановлено, що ОСОБА_2за час перебування на обліку в КВІ новий злочин не вчинив, до адміністративної відповідальності не притягувався, за місцем проживання дільничним інспектором міліції характеризується позитивно.

З огляду на наведене, а також беручи до уваги оцінку засудженим своїх дій, суд вважає, що матеріали справи не містять достатніх та переконливих даних для прийняття рішення про задоволення направленого відносно нього подання.

Керуючись ст. 78 КК України, ст. 166 КВК України, ст. 537 КПК, суд –

постановив:

У задоволенні подання інспектора Суворовського РП СМВ КВІ УДПтСУ в Херсонській області ОСОБА_1 про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення засудженого ОСОБА_2 для відбування призначеного покарання - відмовити.

Ухвала може бути оскаржена протягом семи днів з дня її оголошення до апеляційного суду Херсонської області через Суворовський районний суд м. Херсона.

Суддя: Н.В. Корольчук

Джерело: ЄДРСР 53962014
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку