open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №668/13847/15-к

26 листопада 2015 року Суворовський районний суд міста Херсона у складі:

головуючого - судді: Корольчук Н.В.

при секретарі: Учускіній М.В.

за участю:

прокурора: Хомича В.П.

представника ПВК №90: ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Херсоні клопотання засудженого ОСОБА_2 про застосування до нього умовно - дострокового звільнення від відбування покарання,-

встановив:

Засуджений ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2 , проживав за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше судимий, відбуває покарання в Північній виправній колонії УДПтС України в Херсонській області №90 (далі – ПВК №90), призначене вироком Іванівського районного суду Херсонської області від 30.09.2009 року, яким його засуджено за ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 121, ч. 4 ст. 70, ст. 71 КК України на 7 років позбавлення волі, звернувся до суду з клопотанням про застосування до нього умовно - дострокового звільнення від відбування покарання. Зазначив, що за період відбування покарання має заохочення за сумлінну поведінку та ставлення до праці.

В судовому засіданні прокурор та представник ПВК №90 не заперечили проти задоволення клопотання.

Засуджений ОСОБА_2 про розгляд клопотання повідомлений через адміністрацію ПВК №90, заяви від нього про забезпечення його участі під час судового розгляду цієї справи до суду не надійшло. Ці обставини відповідно до положень ч. 4 ст. 539 КПК України не перешкоджають проведенню судового розгляду.

Заслухавши думку учасників процесу, вивчивши матеріали особової справи засудженого, проаналізувавши наведені у його заяві доводи, суд дійшов висновку, що заява ОСОБА_2 підлягає задоволенню з таких підстав.

Судом встановлено, що засуджений ОСОБА_2 станом на 18.03.2014 року фактично відбув 2/3 строку покарання, що дає можливість відповідно до ст. 81 КК України розглянути питання про застосування до нього умовно – дострокового звільнення від відбування покарання.

В силу положень ч. 2 зазначеної статті головною умовою прийняття рішення про умовно – дострокове звільнення від відбування покарання є доведеність того, що засуджений сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення.

За наданими суду матеріалами з особової справи засудженого встановлено, що ОСОБА_2 за весь період відбування покарання зарекомендував себе позитивно. Шість разів до нього застосовувались заходи заохочення за сумлінну поведінку та ставлення до праці, два рази застосовувались заходи стягнення, які на даний час погашені. Працевлаштований на виробничій зоні установи токарем. До поставлених завдань ставиться сумлінно, завдання виконує якісно та в строк. До виконання робіт із благоустрою місць позбавлення волі ставиться з розумною ініціативою. Приймає участь у програмі диференційованого випливу «професія». Підтримує зв'язок з близькими родичами.

З огляду на наведене, беручи до уваги особу засудженого, суд приходить до висновку, що є достатні дані вважати, що засуджений своє виправлення довів, які дають підстави суду прийняти рішення про застосування до нього умовно - дострокового звільнення від відбування покарання.

Оскільки законом передбачена можливість оскарження цієї ухвали у семиденний строк, тому строк, на який засуджений підлягає умовно – достроковому звільненню від відбування покарання, визначений з урахуванням зазначеного строку оскарження станом на дату набрання ухвалою законної сили у разі, якщо на неї не буде подана апеляційна скарга.

Керуючись ст.ст. 537 - 539 КПК України, ст. 81 КК України, суд -

постановив:

Клопотання засудженого ОСОБА_2 про застосування до нього умовно - дострокового звільнення від відбування покарання – задовольнити.

Засудженого ОСОБА_2 звільнити умовно - достроково від відбування покарання, призначеного вироком Іванівського районного суду Херсонської області від 30.09.2009 року, строком на 7 (сім) місяців 14 (чотирнадцять) днів.

Ухвала може бути оскаржена протягом семи діб з дня її оголошення, а засудженим ОСОБА_2 – в той же строк з моменту вручення йому копії ухвали, до апеляційного суду Херсонської області через Суворовський районний суд м. Херсона.

Суддя: Н.В. Корольчук

Джерело: ЄДРСР 53962008
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку