open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ

10 листопада 2010 року                                Справа № 2а-9133/10/0870

м . Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Садовий Ігор Вікторович, перевіривши матеріали адміністративного позову

за позовною заявою: ОСОБА_1

до: Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в Запорізькій області

про: скасування рішення від 30.09.2010,

та виконання вимог ст.ст. 105, 106 КАС України,

ВСТАНОВИВ :

09.11.2010 ОСОБА_1 звернувся до Запорізького окружного адміністративного суду із позовною заявою до Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в Запорізькій області про скасування рішення про застосування фінансових санкцій від 30.09.2010.

Судом встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам ст.106 КАС України, виходячи з наступного:

Згідно п.2, п.3 ч.1 ст.106 КАС України у позовній заяві зазначаються: поштові адреси, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти позивача та відповідача, якщо такі є. У поданій Вами позовній заяві не зазначені вказані реквізити позивача та відповідача чи відомості про їх відсутність.

Згідно ч.3 ст.106 КАС України до позовної заяви додається документ про сплату судового збору. До позовної заяви позивачем не додано доказів сплати судового збору, про що складено акт.

Також, суд звертає увагу що адміністративний позов заявлено громадянином ОСОБА_1, тоді як спірну постанову винесено по відношенню до Фізичної особи - підприємця – ОСОБА_1.

До матеріалів позову також додано свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи - підприємця ОСОБА_1.

Враховуючи викладене, позивачу необхідно уточнити своє правове становище.

Крім того, позивачу необхідно уточнити номер оскаржуваного рішення.

Також, як вбачається зі змісту статей 70, 79 КАС України належними та допустимими доказами є саме належним чином засвідчені письмові докази. До поданої заяви додані не засвідчені фотокопії документів, зазначених у додатку.

Відповідно до ч.1 ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку, що позовну заяву ОСОБА_1 слід залишити без руху.

Згідно ч.2, ч.6 ст.108 КАС України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду.

Керуючись п.2, п.3 ч.1, ч.3 ст.106, ч.1 ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в Запорізькій області про скасування рішення про застосування фінансових санкцій від 30.09.2010 - залишити без руху.

ОСОБА_1 у строк до 29 листопада 2010 року (з урахуванням поштового перебігу) усунути недоліки позовної заяви, а саме: надати суду дві позовні заяви (оригінал – для суду, копію – для відповідача) із зазначенням уточненого найменування позивача (Фізична особа - підприємець або громадянин) та із уточненими позовними вимогами (уточнити номер оскаржуваного рішення); із зазначенням номерів засобів зв’язку, адрес електронної пошти позивача та відповідача, якщо такі є або із зазначенням відомостей про їх відсутність; надати докази сплати судового збору; надати належним чином засвідчені копії документів, що додані до позову або з’явитися до суду для їх засвідчення. Зазначені документи направити до суду разом із супровідним листом з посиланням на номер справи.

У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута заявникові.

Копію ухвали направити позивачу.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

          Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали (якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то в 5-денний строк з дня отримання цією особою копії ухвали) апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя                                І.В.Садовий

Джерело: ЄДРСР 53688446
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку