open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа 573/2268/15-п

Номер провадження 3/573/737/15

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 жовтня 2015 року м. Білопілля

Суддя Білопільського райсуду Сумської області Терещенко О. І., розглянувши матеріали, які надійшли з Сумського прикордонного загону Східного регіонального управління про притягнення до адміністративної відповідальності,

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця та мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, обіймаючого посаду молодшого інспектора прикордонної служби 1 категорії 4 відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби "Білопілля",

за ст. 172-18 КУпАП,

В С Т А Н О В И В :

19 вересня 2015 року близько 17 години 35 хвилин під час несення служби в прикордонному наряді «Прикордонний патруль» старшина ОСОБА_1 порушив правила несення прикордонної служби, а саме: в порушення вимог п.11 Інструкції з організації оперативно-службової діяльності відділу прикордонної служби України, яка затверджена наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України від 29 грудня 2009 року № 1040 не забезпечив пильне несення служби прикордонним нарядом і дисципліну підпорядкованого йому прикордонника ОСОБА_2, що виразилось у незабезпеченні виконання підпорядкованим військовослужбовцем правил поводження зі зброєю.

В судовому засіданні ОСОБА_1винним себе визнав повністю, обставини викладені в протоколі про адміністративне правопорушення від 14 жовтня 2015 року серії СхРУ №230212 підтвердив.

Відповідно до ст. 245 КУпАП основним завданням провадження у справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності із Законом.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується дослідженими судом письмовими матеріалами справи, зокрема: протоколом про адміністративне правопорушення серіїСхРУ №230212 від 14 жовтня 2015 року, який за своїм змістом відповідає вимогам ст. 256 КУпАП, витягом з наказу начальника Сумського прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України про призначення ОСОБА_1. на посаду молодшого інспектора прикордонної служби 1 категорії 4 відділення інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби "Білопілля" від 13 липня 2015 року, а також рапортом про результати охорони державного кордону та здійснення прикордонного контролю зміною прикордонних нарядів ВПС «Білопілля» від 20 вересня 2015 року.

Всі зазначені докази не викликають сумнівів у їх достовірності та допустимості.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 172-18 КУпАП.

З урахуванням характеру вчиненого правопорушення, обставин справи, а також відомостей про особу правопорушника, його майнового становища, приходжу до висновку, що на правопорушника слід накласти адміністративне стягнення у виді арешту з утриманням на гауптвахті строком 10 діб.

Згідно ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

У зв’язку з викладеним з ОСОБА_1 підлягає стягненню на користь держави судовий збір в сумі 243,60 грн.

Керуючись ст. 40-1, ч.5 ст. 283, ст. 172-18, ст. 294 Кодексу України про адмінправопорушення, суддя

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА _1 піддати адміністративному стягненню у виді арешту з утриманням на гауптвахті строком на 10 (десять) діб.

Строк відбуття арешту рахувати з дня поміщення ОСОБА_1на гауптвахту.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 243 грн. 60 коп. судового збору.

Постанова підлягає негайному виконанню.

Постанова суду у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена до Апеляційного суду Сумської області через Білопільський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня її проголошення.

Строк пред’явлення постанови до виконання три місяці з наступного дня після набрання рішенням законної сили, а в разі якщо судове рішення підлягає негайному виконанню, - з наступного дня після його постановлення.

Суддя

Джерело: ЄДРСР 52916914
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку