open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 573/1462/15-ц

Номер провадження 2/573/401/15

У Х В А Л А

іменем України

27 жовтня 2015 року

м

. Білопілля

Білопільський

районний суд Сумської області у складі:

головуючої судді Терещенко О.І.,

з участю секретаря Кислої Ю.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Білопіллі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Верхосульської сільської ради Білопільського району Сумської області, третя особа: ОСОБА_2, Улянівська державна нотаріальна контора Білопільського району Сумської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування,

ВСТАНОВИВ:

07 липня 2015 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Верхосульської сільської ради Білопільського району Сумської області про визнання права власності на земельну ділянку у порядку спадкування за заповітом, мотивуючи свої вимоги тим, що 07 червня 2010 року померла його бабуся ОСОБА_3. За життя ОСОБА_1 склала склала заповіт, яким заповіла своє майно позивачу. Після смерті бабусі відкрилась спадщина, до складу якої увійшла земельна ділянка площею 4,50 га для ведення сільськогосподарського товарного виробництва, що знаходиться на території Верхосульської сільської ради Білопільського району Сумської області, яка належала померлій на підставі Державного акту на право приватної власності на землю серії ІV-СМ № 016182. Однак, він не може реалізувати своє право на спадщину за заповітом у зв’язку з тим, що відсутній правовстановлюючий документ на землю, а саме оригінал Державного акту на право власності на землю втрачений. Посилаючись на вказані обставини, ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом, в якому просив визнати за ним право власності на земельну ділянку для ведення сільськогосподарського товарного виробництва, розташовану на території Верхосульської сільської ради Білопільського району Сумської області, площею 4,50 га в порядку спадкування за заповітом після смерті бабусі ОСОБА_3, яка померла 07 червня 2010 року.

08 липня 2015 року ухвалою суду було відкито провадження у вказаній вище справі.

28 липня 2015 року на адресу суду з Другої Сумської державної нотаріальної контори надійшла копія спадкової справи після смерті ОСОБА_1, яка померла 07 червня 2010 року з якої вбачається, що з заявою про прийняття спадщини після смерті ОСОБА_1 до нотаріуса своєчасно звернувся лише ОСОБА_2, син покійної ОСОБА_1

06 серпня 2015 року ухвалою Білопільського районного суду Сумської області до участі у справі в якості 3-ї особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору був залучений ОСОБА_4 Розгляд справи був призначений на 19 серпня 2015 року.

Але в судове засідання, призначене на 19 серпня 2015 року позивач ОСОБА_1 та його представник ОСОБА_5 в судове засідання не з’явились, причин неявки суду не повідомили, хоча належним чином були сповіщені про день, час та місце розгляду справи.

З метою правильного вирішення та з’ясування усіх обставин даної справи розгляд справи був відкладений на 09 годину 08 жовтня 2015 року.

08 жовтня 2015 року належним чином повідомлений позивач в судове засідання не з’явився, причин неявки суду не повідомив, заяви про розгляд справи за його відсутності до суду не надав. Так само в судове засідання не з’явився і представник позивача ОСОБА_5

У зв’язку з викладеним розгляд справи було відкладено на 27 жовтня 2015 року на 09 годину.

27 жовтня 2015 року належним чином повідомлений позивач в судове засідання повторно не з’явився, причин неявки суду не повідомив, заяви про розгляд справи за його відсутності до суду не надав.

Представник позивач в судове засідання також повторно не з’явився, заяви про розгляд справи за його відсутності до суду не надав.

Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з’явився у судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

Таким чином суд вважає, що позовну заяву ОСОБА_1 до Верхосульської сільської ради Білопільського району Сумської області, третя особа: ОСОБА_2, Улянівська державна нотаріальна контора Білопільського району Сумської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування необхідно залишити без розгляду.

Також суд роз’яснює позивачу, що залишення позовної заяви без розгляду не позбавляє його права після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, звернутися до суду повторно.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 207, 209, 210 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Верхосульської сільської ради Білопільського району Сумської області, третя особа: ОСОБА_2, Улянівська державна нотаріальна контора Білопільського району Сумської області про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Сумської області через Білопільський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 5 днів з моменту її проголошення.

Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення ухвали суду, можуть подати апеляційну скаргу протягом 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Суддя

Джерело: ЄДРСР 52916889
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку