open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Тарутинський районний суд Одеської області

Справа № 514/1405/15-к

Провадження по справі № 1-кс/514/96/15

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 жовтня 2015 року смт Тарутине

Тарутинський районний суд Одеської області у складі:

головуючого судді М.В. Козирєва

за участю секретаря М.В. Куру

за участю сторін кримінального провадження:

прокурора C.С. Степаненка

обвинуваченого ОСОБА_1

потерпілого не з'явився

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у залі суду смт Тарутине кримінальне провадження, зареєстроване в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за № 12014160430000567 від 22 жовтня 2014 року за обвинуваченням:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, с середньою освітою, не одруженого, не працюючого, судимого 12 червня 2015 року Київським районним судом м. Одеси за ч. 1 ст. 185 КК України до покарання у вигляді штрафу 1020 грн., судимість не знята і не погашена, зареєстрованого та мешкаючого за адресою: с. Виноградівка, вул. Калініна, 104, Тарутинського району Одеської області,

у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України,-

В С Т А Н О В И В :

До Тарутинського районного суду Одеської області надійшов обвинувальний акт з додатками у кримінальному провадженні, зареєстрованому в Єдиному реєстрі досудових розслідувань за № 12014160430000567 від 22 жовтня 2014 року за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.

Ухвалою суду від 5 жовтня 2015 року призначено підготовче судове засідання за участю прокурора, обвинуваченого ОСОБА_1, потерпілого ОСОБА_2

Прокурор просить призначити судовий розгляд на підставі обвинувального акту, вважаючи, що по справі дотримані всі вимоги, передбачені ст. ст. 32, 291 КПК України.

Обвинувачений ОСОБА_1 не заперечував проти призначення судового розгляду.

Потерпілий ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився, був повідомлений належним чином, і суд, врахувавши думку прокурора, обвинуваченого, вирішив провести підготовче судове засідання за відсутності потерпілого.

Заслухавши думку прокурора, обвинуваченого, суд вважає за можливе призначити судовий розгляд на підставі наданого обвинувального акту з наступних підстав.

Так, зазначене кримінальне провадження за підсудністю підлягає розгляду Тарутинським районним судом Одеської області.

Підстав для закриття чи зупинення провадження по справі немає, справа може розглядатися у відкритому судовому засіданні.

Обвинувальний акт та додатки до нього складені у відповідності до вимог КПК України, при затвердженні прокурором обвинувального акту дотримані вимоги закону.

Під час підготовчого судового засідання сторонами кримінального провадження клопотання щодо обрання ОСОБА_1 запобіжного заходу не заявлялись.

За таких обставин є достатні підстави для призначення даного обвинувального акту до судового розгляду, яке належить здійснити суддею одноособово у відкритому судовому засіданні.

Коло осіб, які беруть участь у судовому розгляді наступне: прокурор, потерпілий ОСОБА_2, обвинувачений ОСОБА_1

Також необхідно викликати в судове засідання свідків відповідно до реєстру матеріалів досудового розслідування.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 314, 315, 316 КПК України, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

Кримінальне провадження за обвинуваченням ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України, призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 14 годину 30 хвилин 4 листопада 2015 року, про що повідомити зацікавлених осіб.

Викликати для участі в судовому засіданні потерпілого ОСОБА_2, обвинуваченого ОСОБА_1 та свідків відповідно до реєстру матеріалів досудового розслідування.

Про час та місце проведення судового засідання повідомити прокурора.

Справу розглядати суддею одноособово.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя М.В. Козирєв

Джерело: ЄДРСР 52916630
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку