open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

г Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області

Справа № 213/1811/15-ц

Номер провадження 2/213/761/15

У Х В А Л А

01 жовтня 2015 року Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі

головуючого судді Соловйової Л.Я.,

при секретарі Ємельянцевій Т.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу цивільну справу за позовом ОСОБА_1, представника позивача – ОСОБА_2 до ОСОБА_3, треті особи – Управління Держземагентства у Криворізькому районі Дніпропетровської області, Реєстраційна служба Криворізького міського управління юстиції у Дніпропетровській області про визнання права власності на житловий будинок та земельну ділянку у порядку спадкування,

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_3, треті особи – Управління Держземагентства у Криворізькому районі Дніпропетровської області, Реєстраційна служба Криворізького міського управління юстиції у Дніпропетровській області про визнання права власності на житловий будинок по вулиці Лумумби, 13 в м. Кривий Ріг та земельну ділянку у порядку спадкування.

Від представника позивача ОСОБА_2 надійшла заява про витребування доказів, в якій просить витребувати в КП ДОР «Криворізьке бюро технічної інвентаризації» архівну довідку про те за ким зареєстровано право власності станом на 31.12.2012 року на житловий будинок з господарчими спорудами по вул. Лумумби, 13 м. Кривого Рогу Дніпропетровської області; з Державної Реєстраційної служби Криворізького районного управління юстиції інформаційну довідку про власника житлового будинку з господарчими спорудами та земельної ділянки розташованої по вул. Лумумби, 13 у м. Кривому Розі Дніпропетровської області; з Управління Держземагенства у Криворізькому районі Дніпропетровської області інформацію про власника земельної ділянки площею 565 м2 по вул. Лумумби, 13 у м ОСОБА_4 Дніпропетровської області; з П’ятої Криворізької державної нотаріальної контори витребувати інформаційну довідку про коло спадкоємців та час прийняття спадщини після померлої 11.01.2008 року ОСОБА_5.

У судове засідання сторони не з’явилися, присутність цих осіб не є обов’язковою.

Відповідно до ст. 197 ЦПК України, фіксування судового засідання технічними засобами не здійснюється.

Відповідно до частини 1 статті 137 ЦПК України у випадках, коли щодо отримання доказів у сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, є складнощі, суд за їх клопотанням зобов'язаний витребувати такі докази. Клопотання про витребування доказів має бути подано до або під час попереднього судового засідання, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті із долученням відомостей про неможливість отримання таких доказів особисто стороною або іншою особою, яка бере участь у справі.

Суд вважає, що витребування зазначених документів має суттєве значення для вирішення справи, тому заява позивача про витребування доказів підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 135, 137, 197, 210, 293 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В :

Заяву представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 про витребування доказів – задовольнити.

Зобов’язати КП ДОР «Криворізьке бюро технічної інвентаризації» в строк до 05.11.2015 року надати належним чином завірену архівну довідку про те за ким зареєстровано право власності, станом на 31.12.2012 року, на житловий будинок з господарчими спорудами по вул. Лумумби, 13 м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Зобов’язати Державну Реєстраційну службу Криворізького районного управління юстиції в строк до 05.11.2015 року надати належним чином завірену інформаційну довідку про власника житлового будинку з господарчими спорудами та земельної ділянки розташованої по вул. Лумумби, 13 у м. Кривому Розі Дніпропетровської області.

Зобов’язати Управління Держземагенства у Криворізькому районі Дніпропетровської області в строк до 05.11.2015 року надати інформацію про власника земельної ділянки площею 565 м2 по вул. Лумумби, 13 у м ОСОБА_4 Дніпропетровської області.

Зобов’язати П’яту Криворізьку державну нотаріальну контору в строк до 05.11.2015 року надати належним чином завірену інформаційну довідку про коло спадкоємців та час прийняття спадщини після померлої 11.01.2008 року ОСОБА_5.

Роз'яснити, що відповідно до ч. 4 ст. 137 ЦПК України, особи, які не мають можливості подати доказ, який вимагає суд, взагалі або у встановлені судом строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

Відповідно до ч.5 ст.137 ЦПК України за неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л. Я. Соловйова

Джерело: ЄДРСР 52738269
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку