open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

про зупинення провадження по справі

м. Вінниця

02 жовтня 2015 р. Справа № 802/2504/15-а

Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Комара Павла Анатолійовича, розглянувши у порядку письмового провадження клопотання про зупинення провадження у справі за позовом управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі до товариства з обмеженою відповідальністю "Калинівська друкарня" про стягнення заборгованості

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду знаходиться справа за позовом управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі до товариства з обмеженою відповідальністю "Калинівська друкарня" про стягнення заборгованості.

01.10.2015р. за вх. №25355 до суду надійшло клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі. Клопотання мотивоване тим, що пенсіонер ОСОБА_1 звернулася із позовом до управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі про визнання права на пільгову пенсію та дій незаконними. На даний час вказана справа знаходиться на розгляді Вищим адміністративним судом України в порядку касаційного провадження. Відтак, на думку представника відповідача, розгляд даної адміністративної справи до прийняття рішення Вищим адміністративним судом у провадженні №К/800/26343/15 є неможливим, у зв'язку із чим і просить зупинити провадження у справі.

Представники сторін у судове засідання не з'явилися, однак 29.09.2015 року позивач подав заяву про розгляд справи за відсутності його представника.

В зв'язку із неявкою в судове засідання представників сторін, на підставі ч. 1 ст. 41 КАС України, розгляд справи здійснювався без технічної фіксації.

Вивчивши матеріали справи та перевіривши доводи наведені представником відповідача у поданому клопотанні, суд приходить до висновку, що подальший розгляд справи не є можливим, і відповідно заявлене клопотання про зупинення провадження у справі підлягає задоволенню виходячи з наступного.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 156 КАС України, суд зупиняє провадження у справі у разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.

Водночас, викладені в клопотанні представника відповідача обставини, в силу п. 3 ч.1 ст.156 КАС України, є підставою для зупинення провадження у справі.

З урахуванням положень п.3 ч.1 ст.156 КАС України, суд дійшов висновку, що заявлене клопотання підлягає задоволенню, а тому провадження по вказаній адміністративній справі слід зупинити до прийняття рішення по вищезазначеній справі, що розглядається в порядку адміністративного судочинства Вищим адміністративним судом України.

Керуючись ст.ст. 156, 165, 186, 254 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

клопотання представника відповідача задовольнити.

Провадження у справі за позовом управління Пенсійного фонду України у Калинівському районі до товариства з обмеженою відповідальністю "Калинівська друкарня" про стягнення заборгованості зупинити до прийняття Вищим адміністративним судом України рішення у справі №132/1749/14-а за касаційним провадженням №К/800/26343/15.

Зобов'язати сторін повідомити суд про усунення причин, що зумовили зупинення провадження у даній справі.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.

Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Суддя                               Комар Павло Анатолійович

Джерело: ЄДРСР 51982687
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку