open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

м. Вінниця

05 травня 2015 р.                                                   Справа № 802/1219/15-а

Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Дончик Віталій Володимирович, розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Рабат» про накладення арешту на кошти та інші цінності

в с т а н о в и в :

29 квітня 2015 року до ОСОБА_1 окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Рабат» про накладення арешту на кошти та інші цінності.

Відповідно до статті 104 Кодексу адміністративного судочинства України позов пред'являється шляхом подання позовної заяви до суду першої інстанції.

Ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами вважаю, що вона підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства, підсудна ОСОБА_1 окружному адміністративному суду, відповідає вимогам, передбаченим статтею 106 КАС України, що є підставою для відкриття провадження у справі.

На підставі викладеного суд прийшов до висновку про відкриття провадження у справі.

При цьому, з метою всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи протягом розумного строку, є необхідним витребувати документи та інші матеріали, потрібні для розгляду справи.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 110, 121, 165, 254 КАС України, -

у х в а л и в :

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України у Вінницькій області до Товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «Рабат» про накладення арешту на кошти та інші цінності

Розгляд справи здійснюватиметься суддею одноособово.

Закінчити підготовче провадження

Призначити справу до судового розгляду на 20 травня 2015 р. о 12:00 в залі судового засідання №3 ОСОБА_1 окружного адміністративного суду, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Островського,14.

Зобов’язати сторони та інших осіб, які беруть участь у справі, забезпечити явку в засідання представників сторін з визначеними ст.58 КАС України доказами про повноваження, та з документами, що посвідчують особу.

Витребувати у осіб, які беруть участь у справі, та зобов’язати їх надати суду наступні документи та матеріали:

Позивача: докази в обґрунтування позовних вимог, усі оригінали доданих до позовної заяви документів (для огляду в судовому засіданні);

Відповідача: оригінал виконавчого провадження №32809808; письмові заперечення на позовну заяву з нормативно-документальним обгрунтуванням; всі інші докази в обгрунтування своїх доводів чи заперечень, які матимуть значення при вирішені спору.

Копію даної ухвали надіслати особам, що беруть участь у справі.

У випадку невиконання особами, які беруть участь у справі, вимог даної ухвали – надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

Ухвала оскарженню не підлягає. Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з моменту постановлення.

Суддя                                                    Дончик Віталій Володимирович

Джерело: ЄДРСР 51982651
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку