open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

Справа № 184/2099/15-к

Номер провадження 1-в/184/172/15

06.10.2015

м

. Орджонікідзе

Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області у складі

головуючого-судді – Коваль А.М.

за участю секретаря судового засідання – Бринзи Л.І.

прокурора – Бадова О.В.,

представника ОВЦ-79 – ОСОБА_1,

розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Орджонікідзе заяву про умовно-дострокове звільнення засудженої

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, українки, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканки ІНФОРМАЦІЯ_3, ІНФОРМАЦІЯ_4, не заміжньої, не працюючої, раніше судимої:

- 26.08.2014 року Хортицьким районним судом м. Запоріжжя за ч. 2 ст. 190 КК України до 1 року обмеження волі, на підставі ст.ст. 75,76 КК України від відбування покарання звільнена з випробувальним з іспитовим строком 1 рік,-

В С Т А Н О В И В :

28 вересня 2015 року ОСОБА_2 звернулась до Орджонікідзевського міського суду Дніпропетровської області з заявою про застосування до неї умовно-дострокового звільнення.

02 квітня 2015 року ОСОБА_2 була засуджена Запорізьким районним судом Запорізької області за ч.2 ст.185 КК України до 1 року обмеження волі. На підставі ч. 1 ст. 71 КК України шляхом складання невідбутої частини покарання за вироком Хортицького районного суду м. Запоріжжя, від 26.08.2014 року остаточно було призначене покарання ОСОБА_2 у вигляді 1 року 3 місяців обмеження волі.

В своїй заяві засуджена ОСОБА_2 клопоче про умовно-дострокове звільнення її від відбування покарання на підставі ст.81 КК України, посилаючись на те що 16.07.2015р. їй було відмовлено комісією у застосуванні до неї пільг на підставі ст. 81 КК України. До Орджонікідзевського ВЦ №79 у Дніпропетровській області прибула 24.05.2015 року із Запорізького СІЗО №10. На даний момент відбула 1 рік призначеного їй строку покарання. Працює у швейній бригаді №12, бригадиром. Правил внутрішнього розпорядку дотримується. Виконує усі законні вимоги адміністрації. У вчиненому нею злочині розкаюється, а тому вважає, що заслуговує на розгляд питання про умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування покарання.

Засуджена ОСОБА_2 в судовому засіданні просила суд задовольнити її заяву та звільнити її умовно-достроково від відбування покарання.

Прокурор в судовому засіданні не заперечував проти задоволення заяви засудженої, так як ОСОБА_2 своєю поведінкою та відношенням до праці своє виправлення довела.

Представник адміністрації ОВЦ-79 в судовому засіданні при розгляді заяви засудженої ОСОБА_2 заперечував проти задоволення заяви засудженої, оскільки вона своєю поведінкою та працею не довела своє виправлення.

Розглянувши заяву засудженої та заслухавши її доводи, дослідивши матеріали справи, думку прокурора та заслухавши представника ОВЦ-79, суд прийшов до висновку, що заява засудженої підлягає задоволенню з наступних підстав.

Засуджена для відбуття покарання в ОВЦ-79 прибула 24.05.2015 року із Запорізького СІЗО №10. По прибуттю до установи була працевлаштована до бригади №21 власного виробництва, швачкою. За робочою необхідністю була переведена до бригади № 12 власного виробництва, швачкою. За час відбування покарання характеризується задовільно, має одне заохочення, стягнень немає. У взаємовідносинах з іншими засудженими неконфліктна. Дотримується правомірних та ввічливих взаємовідносин з персоналом. Намагається утримувати у чистоті та порядку спальне місце та приліжкову тумбочку. Виконує передбачені законом вимоги персоналу установи. Виконує роботи із самообслуговування, має достатній рівень необхідних навичок. Не допускає порушень вимог пожежної безпеки і безпеки праці. Норму виробітку виконує вище середньої.

Щиро розкаюється у вчиненні злочину за який відбуває покарання.

Дослідивши матеріали справи, вислухавши засуджену ОСОБА_2, представника ОВЦ-79, прокурора, суд приходить до висновку, що засуджена своєю сумлінною поведінкою і ставленням до праці  довела своє виправлення та перевиховання,оскільки за час відбування покарання має заохочення за сумлінне ставлення до праці та зразкову поведінку, стягнень не має, а тому відповідно до вимог ч.2 ст. 81 КК України заслуговує на умовно-дострокове звільнення від подальшого відбування  покарання.

На підставі викладеного та керуючись ст.81 КК України, ст.ст. 537–539  КПК України, суд, -

П О С Т А Н О В И В :

Заяву засудженої ОСОБА_2 щодо застосування до неї умовно-дострокового звільнення від відбування покарання  на підставі ст. 81 КК України –  задовольнити.

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, засуджену вироком Запорізького районного суду Запорізької області від 02.04.2015 року звільнити умовно-достроково від подальшого відбування покарання у виді обмеження волі на  невідбутий строк – 02 місяці 29 днів.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Дніпропетровської області через Орджонікідзевський міський суд Дніпропетровської області протягом семи днів з дня її проголошення.

Суддя Орджонікідзевського міського суду

ОСОБА_3

Джерело: ЄДРСР 51898697
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку