open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
справа № 208/4737/14-к

№ провадження 1-кс/208/756/14

УХВАЛА

18 червня 2014 р. м. Дніпродзержинськ

Заводський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі: слідчого судді: Рички С.О.,

при секретарі: Щербацевич Д.В.,

за участю прокурора Крен А.К.

та слідчого СВ Заводського РВ Дніпродзержинського МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області старшого лейтенанта міліції ОСОБА_1, розглянувши матеріали клопотання про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, щодо матеріалів досудового розслідування № 12014040800000659, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань 26.03.2014 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Заводського РВ Дніпродзержинського МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області старший лейтенант міліції ОСОБА_1 звернувся до Заводського районного суду м. Дніпродзержинська з клопотанням, погодженим з прокурором, в якому просить надати йому дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, мотивуючи його тим, що 25 березня 2014 року приблизно о 07.00 год. двоє невстановлених осіб, перебуваючи біля залізничного полотна по вул. Медичній в місті Дніпродзержинську, відкрито, із застосуванням насилля, що не є небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, викрали майно ОСОБА_2, а саме мобільний телефон “Nokia Asha 205” imei 355-947-050-918-989, 355-947-050-918-997, в якому знаходилася sim-картка 093-96-757-46. 25 березня 2014 року зазначений факт було зареєстровано до ЄРДР за № 12014040800000659 із правовою кваліфікацією за ч.2 ст.186 КК України. В ході проведення досудового розслідування було отримано інформацію, що до вчинення зазначеного кримінального правопорушення причетний ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешкає за адресою: м. Дніпродзержинськ, вул. Тамбовська, 4-А, користується мобільним телефоном із сім-каркою 093-326-11-36. Крім того на даний момент місцезнаходження ОСОБА_3 не встановлено. З метою перевірки вищезазначеної інформації та встановлення місцезнаходження ОСОБА_3 на момент вчинення зазначеного кримінального правопорушення у органа досудового розслідування виникла необхідність у отриманні доступу інформації, що перебуває у володінні операторів телекомунікаційних з'єднань, а саме до телефонних з'єднань абоненту мобільного зв’язку 093-326-11-36 у період часу з 24.03.2014 до теперішнього часу. В той же час вказана інформація перебуває в електронних документах оператора телекомунікації (мобільного зв’язку) та відноситься до охоронюваної законом таємниці, але без отримання доступу до вказаної інформації неможливо встановити невідому особу, яка здійснила вищезазначений злочин, тому просить клопотання задовольнити.

Слідчий суддя, оглянувши та дослідивши матеріали додані до клопотання вважає, що клопотання обґрунтоване, законне та таке, що підлягає задоволенню.

Підставою для звернення з таким клопотанням є можливість використання як доказів відомостей, що містять інформацію для з'ясування істини у кримінальному провадженні та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цієї інформації, дана інформація має суттєве значення по справі та може бути використаною в розслідуванні кримінального провадження № 12014040800000659, що передбачено ст.160 КПК України, в якій зазначено, що сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Врахувавши обставини наявності підстав, зазначених у статті 160 ЦПК України, оцінив в сукупності всі обставини, у тому числі, те що інформація, яку необхідно витребувати, має значення для кримінального провадження, а також вагомість наявних доказів, якими обґрунтовуються відповідні підстави, суд прийшов висновку про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, передбачені статтею 162 КПК України.

Згідно п. 7 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належить інформація, яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікації, про зв’язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання.

Відповідно до ст.39 Закону України «Про телекомунікації» оператори телекомунікації зберігають та надають інформацію про з’єднання свого абонента у порядку, встановленому законом.

Згідно зі ст. 163ч.4 КПУ України, слідчий суддя, суд розглядає клопотання за участю сторони кримінального провадження, яка подала клопотання, та особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, крім випадків, передбачених частиною другою цієї статті. Неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання.

У відповідності до вимог ч.5 та ч.6 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв’язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених вище, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів. Доступ особи до речей і документів, здійснюється в порядку, визначеному законом.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 40, 131, 132, 159 - 164, 165 КПК України,-

УХВАЛИВ:

Дати згоду на тимчасовий доступ до документів ( в тому числі електронних), які перебувають у володінні операторів телекомунікації (мобільного зв’язку) найменування юридичної особи: ТОВ «Астеліт», розташоване за адресою: 03310, м. Київ, вул. Амосова 12, та зобов’язати останнього надати інформацію про роботу абоненту мобільного зв’язку 093-326-11-36 в мережах відповідних операторів мобільного зв’язку із зазначенням наступних даних: мобільні термінали, з якими працював зазначених абонент мобільного зв’язку, їх зв’язки, типи дзвінків (вхідні, вихідні, вхідні SMS-повідомлення, вхідні SMS-повідомлення, переадресація), дата, час, тривалість та прив’язку до базових станцій (із зазначенням адрес розташування базових станцій) в період часу з 24.03.2014 року до теперішнього часу, а також їх співбесідників – абонентів мобільного зв’язку із зазначенням наступних даних: мобільні термінали, з якими працювали дані абоненти, їх зв’язки, типи дзвінків (вхідні, вихідні, вхідні SMS-повідомлення, вхідні SMS-повідомлення, переадресація), дата, час, тривалість та прив’язку до базових станцій (із зазначенням адрес розташування базових станцій) в період часу з 24.03.2014 року до теперішнього часу.

Виконання ухвали доручити слідчому СВ Заводського РВ Дніпродзержинського МУ ГУМВС України в Дніпропетровській області лейтенанту міліції ОСОБА_1.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд, за клопотанням сторони кримінального провадження якій надано право на доступ до речей і документів має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Строк дії ухвали не може перевищувати одного місяця з дня постановлення ухвали.

Ухвала не оскаржується.

Суддя Ричка С. О.

Джерело: ЄДРСР 51896076
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку