open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

1

Справа

№ 335/6564/15-ц 2-н/335/589/2015

ОРДЖОНІКІДЗЕВСКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ

СУДОВИЙ НАКАЗ

31 липня 2015 року м.Запоріжжя

Суддя Орджоникідзевского районного суду м. Запоріжжя Воробйов А.В., розглянувши заяву концерну «Міські теплові мережі» в особі філії концерну „ Міські теплові мережі” Ленінського району про видачу судового наказу про стягнення солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 заборгованості за послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води, відповідно до ст. 64 ЖК України, ст. ст. 95, 98, 103, 367 ЦПК України

Н А К А З У Ю:

1. Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_2,що мешкають за адресою м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 38 а кв.14 на користь Концерну «Міські теплові мережі», який знаходиться за адресою, 69091, м. Запоріжжя, вул. Б.Гвардійський, 137, заборгованість з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води у розмірі 5008,86 гривень (п/р зі спеціальним режимом використання №26031300042813 у філії ЗОУ ПАТ « Державний ощадний банк України», МФО 313957, код ЄДРПОУ 32121458, свідоцтво платника ПДВ № 11030127, ІПН 321214508249) та судовий збір у розмірі 121 гривень 80 копійок (п/р зі спеціальним режимом використання № 2607301001951 у філії ЗОУ ПАТ « Державний ощадний банк України», МФО 313957, код ЄДРПОУ 32121458, свідоцтво платника ПДВ № 11030127, ІПН 321214508249).

2. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати Концерну „Міські теплові мережі”.

Суддя Воробйов А.В.

Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї матеріалів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

Відповідно до статті 106 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання.

Відповідно до ч.6 ст.105-1 ЦПК України заява про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду в судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви.

Судовий наказ набрав чинності «____»________________ року

Строк пред’явлення до виконання «____»________________ року

Судовий наказ виданий «___»_______________ року

Суддя __________ Воробйов А.В.

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконання

Повне

найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні

Загальна

сума, відрахована за судовим наказом

Дата

повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві

Підстава

повернення судового наказу

Підпис

керівника установи, підприємства, організації (з прикладенням печатки)

Примітки

Інші відмітки ________________________________________________________________________________

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Джерело: ЄДРСР 51142213
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку