open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 11-кп/774/1735/15 Справа № 206/1577/15-к

Головуючий у 1 й інстанції - ОСОБА_1 Доповідач - Семопядний В.О.

У Х В А Л А

про відкриття апеляційного провадження

18 вересня 2015 року м. Дніпропетровськ

Суддя судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Дніпропетровської області Семопядний В.О., ознайомившись з апеляційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Самарського районного суду м. Дніпропетровська від 18 червня 2015 року у кримінальному провадженні №12014040700001571 відносно ОСОБА_2 за обвинуваченням у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України,

ВСТАНОВИВ:

03 вересня 2015 року до апеляційного суду надійшло кримінальне провадження з апеляційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Самарського районного суду м. Дніпропетровська від 18 червня 2015 року у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_2 за обвинуваченням у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

Ухвалою Апеляційного суду Дніпропетровської області від 07 вересня 2015 року задоволено клопотання обвинуваченого щодо поновлення йому процесуального строку на подачу його апеляційної скарги, та в той же день, ухвалою судді, у зв’язку з невідповідністю апеляційної скарги вимогам ст. 396 КПК України, вона була залишена без руху та апелянту надано строк для усунення виявлених недоліків. 15 вересня 2015 року від обвинуваченого надійшла апеляційна скарга, яка відповідає вимогам ст. 396 КПК України.

Відповідно до ч. 2 ст. 399 КПК України, якщо особа усунула недоліки апеляційної скарги у строк, встановлений суддею-доповідачем, вона вважається поданою у день первинного її подання до суду апеляційної інстанції. Протягом трьох днів після усунення недоліків апеляційної скарги і за відсутності перешкод суддя-доповідач постановляє ухвалу про відкриття апеляційного провадження.

З огляду на вищенаведене, суддя приходить до висновку, що апеляційна скарга обвинуваченого відповідає вимогам ст. 396 КПК України, подана належними суб’єктом у встановлений законом строк на апеляційне оскарження. Підстав для повернення апеляційної скарги або відмови у відкритті апеляційного провадження, згідно ст. 399 КПК України, не вбачається. Тому можливо відкрити апеляційне провадження по апеляційній скарзі обвинуваченого.

Керуючись ст. 392, 395, 396, 398 КПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_2 на вирок Самарського районного суду м. Дніпропетровська від 18 червня 2015 року у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_2 за обвинуваченням у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

Надіслати копії апеляційноїскарги учасникам судового розгляду, встановивши строк до 28 вересня 2015 року, протягом якого, останні можуть подати свої заперечення.

Роз’яснити апелянту, що він може подати нові докази, на які він посилається в апеляції або заявити клопотання про їх витребування.

Розпочати підготовчі дії для призначення кримінального провадження до розгляду в апеляційному суді.

Повідомити апелянту, що він має право відкликати чи відмовитися від апеляційної скарги.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Апеляційного суду

Дніпропетровської області ОСОБА_3

Джерело: ЄДРСР 50540553
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку