open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження № 11-п/774/675/15 Справа № 179/1344/15-к

Головуючий у 1 й інстанції - Доповідач - Чернусь К.П.

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

11 вересня 2015 року м. Дніпропетровськ

Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Дніпропетровської області у складі:

судді - доповідача Чернусь К.П.

суддів: Риб'янця С.А., Мудрецького Р.В.

при секретарі – Лісіні С.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську подання Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області про визначення питання підсудності матеріалів кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015040470000493 від 12 серпня 2015 року щодо підозрюваних

ОСОБА_1, яка народилася у 1971 році в квітні місяці 27 числа,

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.122 ч.1КК України,

та ОСОБА_2, який народився у 1995 році в квітні місяці 13 числа,

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.125 ч.1КК України, -

В С Т А Н О В И Л А:

09 вересня 2015 року до апеляційного суду Дніпропетровської області надійшло подання Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області для визначення питання підсудності матеріалів кримінального провадження щодо ОСОБА_1, підозрюваної у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.1 КК України та ОСОБА_2, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 125 ч.1 КК України мотивоване неможливістю утворити склад суду для судового розгляду зазначеного кримінального провадження.

Заслухавши доповідь судді - доповідача, перевіривши надані матеріали, колегія суддів, прийшла до висновку про наявність підстав для зміни підсудності кримінального провадження щодо ОСОБА_1 та ОСОБА_2

Відповідно до інформації, внесеної в систему автоматичного розподілу від 04 вересня 2015 року призначення даного кримінального провадження в порядку ст. 35 КПК України не відбулося: не вистачає потрібної кількості суддів для розподілу справи.

Наявними матеріалами підтверджено, що штатна та фактична чисельність суддів Магалинівського районного суду складає: ОСОБА_3 – голова суду, ОСОБА_4 – заступник голови суду, ОСОБА_5 – суддя, ОСОБА_6 – суддя.

01 травня 2014 року судді Соловйову М.І. виповнилося 65 років.

29 грудня 2014 року в судді Живоглядова А.М. закінчився строк повноважень судді.

15 лютого 2015 року в судді Ковальчук Т.А. закінчився строк повноважень судді.

30 квітня 2015 року в судді Новік Д.І. закінчився строк повноважень судді.

Відповідно до вимог ст. 34 ч. 1 п. 2 КПК України кримінальне провадження може бути передано на розгляд іншого суду, якщо після задоволення відводів (самовідводів) чи в інших випадках неможливо утворити новий склад суду для судового розгляду.

Згідно ст. 34 ч. 2 КПК України, питання про направлення кримінального провадження з одного суду до іншого в межах юрисдикції одного суду апеляційної інстанції вирішується колегією суддів відповідного суду апеляційної інстанції за клопотанням сторін не пізніше п'яти днів з дня внесення такого клопотання, про що постановлюється вмотивована ухвала.

З урахуванням наведеного, колегія суддів приходить до висновку, що утворити у Магдалинівському районному суді Дніпропетровської області склад суду для судового розгляду матеріалів кримінального провадження щодо ОСОБА_1, підозрюваної у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.1 КК України та ОСОБА_2, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 125 ч.1 КК України є неможливим, а тому подання цього суду підлягає задоволенню, а матеріали кримінального провадження щодо ОСОБА_1 та ОСОБА_2 - направленню для здійснення судового провадження до найбільш територіально наближеного суду, яким є Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області.

Керуючись ст. ст. 34, 405 КПК України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А:

Подання Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області -задовольнити.

Матеріали кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015040470000493 від 12 серпня 2015 року щодо ОСОБА_1, підозрюваної у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 122 ч.1 КК України та ОСОБА_2, підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 125 ч.1 КК України направити до Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області для здійснення судового провадження.

Судді:

Джерело: ЄДРСР 50540458
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку