open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

16.09.2015

Справа

№607/15446/15-к

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Кунцьо С.В., при секретарі судового засідання Ліщинському О.І., за участю слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням прокурора прокуратури міста Тернополя ОСОБА_2, про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, -

В С Т А Н О В И В :

До слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області з клопотанням про надання тимчасового доступу до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, в рамках кримінального провадження № 12015210010002154 від 06 серпня 2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.194 КК України, звернувся слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1 за погодженням прокурора прокуратури міста Тернополя ОСОБА_3

В судовому засіданні слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1 клопотання підтримав та просить його задовольнити, надати дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, яка знаходиться в оператора телекомунікацій ПрАТ «Київстар» з прив’язкою до базових станцій.

Заслухавши доводи слідчого, вивчивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, в період часу з 23 год. 00 хв. 30 квітня 2015 року по 04 год. 00 хв. 01 травня 2015 року у дворі будинку по вул. Тарнавського, 16 в м. Тернополі невідома особа пошкодила два колеса у автомобілі НОМЕР_1, чим спричинила громадянці ОСОБА_4 матеріальну шкоду.

Відомості про вчинене кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015210010002154 від 08 серпня 2015 року, за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.194 КК України – умисне знищення або пошкодження майна .

Встановлено, що у своїй протиправній діяльності особа, яка скоїла вказане кримінальне правопорушення, може використовувати мобільний телефон із карткою оператора мобільного зв’язку ПрАТ «Київстар».

В ході досудового розслідування, слідчий клопоче про надання дозволу на тимчасовий доступ, а саме до: роздруківки вхідних - вихідних дзвінків, та повідомлень, мобільних телефонів, які здійснювалися в період з 23 год. 00 хв. 30 квітня 2015 року до 04 год. 00 хв. 01 травня 2015 року по вул. Тарнавського, 16 в м. Тернополі, з прив’язкою до базових станцій – LAC 16206 CID 8102, 9013.

Вказана інформація перебуває у володінні оператора стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар», та може мати значення доказів у кримінальному провадженні.

У відповідності до п.7 ч.1 ст.162 КПК України, інформація яка знаходиться в операторів та провайдерів телекомунікацій про зв'язок, абонента, надання телекомунікаційних послуг, у тому числі отримання послуг, їх тривалості, маршрутів передання тощо, відноситься до охоронюваної законом таємниці.

Відповідно до п.п. 1, 2 ч.5, ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні. Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п’ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів

Згідно ч.2 ст.9 КПК України прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий зобов’язаний всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження.

З врахуванням вищевикладеного, а також того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікаційних послуг ПрАТ «Київстар», має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема для встановлення особи, що вчиняла кримінальне правопорушення, та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 9, 159, 162, 163, 164, 309 КПК України, слідчий суддя -

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням прокурора прокуратури міста Тернополя ОСОБА_2, про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю - задовольнити.

Надати дозвіл слідчому СВ Тернопільського MB УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1 на тимчасовий доступ до інформації, яка перебуває у володінні оператора стільникового зв'язку ПрАТ «Київстар» за адресою: вул. Городоцька, 226б, м. Львів, у текстовому та електронному вигляді, а саме про всі факти з’єднань, в тому числі із нульовою тривалістю, як контрактних так і карткових, з переліком серійних номерів телефонних апаратів (ІМЕІ) та телефонних номерів карток, які використовувалися в телефонах з 23 год. 00 хв. 30 квітня 2015 року до 04 год. 00 хв. 01 травня 2015 року по вул. Тарнавського, 16 в м. Тернополі, з прив’язкою до базових станцій – LAC 16206 CID 8102, 9013.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Тернопільського

міськрайонного суду ОСОБА_5

Джерело: ЄДРСР 50430984
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку