open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

10.06.2015

Справа

№607/9313/15-к

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Берегуляк Ф.Г., при секретарі судового засідання Нищій О.П., за участю слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2, за погодженням із прокурором прокуратури м. Тернополя ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, –

В С Т А Н О В И В :

До Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області із клопотанням про надання тимчасового доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, в рамках кримінального провадження № 12015210010001351 від 25.05.2015 року, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.185 КК України, звернувся слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2, за погодженням із прокурором прокуратури м. Тернополя ОСОБА_3

У судовому засіданні слідчий клопотання підтримав та просив його задовольнити.

Представник мобільного оператора ТОВ «Астеліт» у судове засідання не з’явився, із невідомих причин, хоча його було повідомлено про час та місце розгляду клопотання.

Заслухавши пояснення слідчого, вивчивши надані матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, в період часу з 18 і од., 24.05.2015 року по 08 гол.. 25.05.2015 року невідома особа перебуваючи в дворі будинків №16, по вул. Коновальця 16, в м. Тернополі розбивши переднє праве скло автомобіля марки "Шевроле- Авео" викрала із його салону мобільний телефон марки "Нокіа", відо-регістратор марки "Престіжо", та навігатор марки "Піонер" заподіявши матеріальну шкоду власнику вищевказаних речей ОСОБА_4, на загальну суму 2 700 гривень.

Встановлено, що у своїй протиправній діяльності особа, яка скоїла вказане кримінальне правопорушення, може використовувати мобільний телефон із карткою оператора мобільного зв'язку TOB «Астеліт».

В ході досудового розслідування виникла необхідність у тимчасовому доступі а саме: роздруківки вхідних - вихідних дзвінків, та повідомлень, мобільних телефонів, які здійснювалися в період з 18 год. 00 хв. 24.05.2015 року по 08 год. 00 хв. 25.05.2015 року в м. Тернопіль, вул. Коновальця 16, з прив'язкою до базових станцій-LAC 52011, CID 302,306,303,301.

Вказана інформація перебуває у володінні оператора стільникового зв'язку TOB «Астеліт» м. Київ, вул. Амосова, 12, 03680 та може мати значення доказів у кримінальному провадженні.

Із врахуванням того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікаційних послуг ТОВ «Астеліт», про зв'язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема для встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до часткового задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159, 163, 164, 309 КПК України, –

У Х В А Л И В :

Клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2, за погодженням із прокурором прокуратури м. Тернополя ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю – задовольнити частково.

Надати дозвіл слідчому СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 на тимчасовий доступ до інформації, з можливістю вилучення даної інформації, скопіювавши її на електронний носій, яка перебуває у володінні оператора стільникового зв'язку TOB «Астеліт», м. Київ, вул. Амосова, 12, 03680 у текстовому та електронному вигляді, а саме : про всі факти з'єднань, в тому числі із нульовою тривалістю, як контрактних так і карткових, з переліком серійних номерів телефонних апаратів (ІМЕІ) та телефонних номерів карток, які використовувалися в телефонах з 18 год. 00 хв. 24.05.2015 року по 08 год. 00 хв. 25.05.2015 року в м. Тернопіль, вул. Коновальця, 16, з прив'язкою до базових станцій-LAC 52011, CID 302,306.303.301.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Тернопільського

міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_5

Джерело: ЄДРСР 50430650
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку