open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

09.04.2015

Справа

№607/5804/15-к

Слідчий

суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Позняк В.М., при секретарі судового засідання Вербицькому Р.А., за участю слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду, в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, -

ВСТАНОВИВ:

До Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області з клопотанням про надання тимчасового доступу до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, в рамках кримінального провадження №12015210010000620 від 11 березня 2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України, звернувся слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2, за погодженням прокурора прокуратури м. Тернополя ОСОБА_3

В судовому засіданні слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, клопотання підтримав та просить його задовольнити.

Представник мобільного оператора ПрАТ «Київстар» в судове засідання не з’явився, із невідомих причин, хоча його було повідомлено про час та місце розгляду клопотання.

Заслухавши слідчого, вивчивши надані клопотання та матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, 11 березня 2015 року, в період часу з 12 год. 30 хв. по 14 год. 30 хв., невідома особа, шляхом зламу вхідних дверей, проникла до квартири АДРЕСА_1, звідки таємно викрала грошові кошти в сумі 5 000 грн., 250 євро, золотий жіночий ланцюжок на шию та срібний жіночий ланцюжок на шию, чим спричинила матеріальну шкоду ОСОБА_4 на суму 13 000 грн.

Під час проведення досудового розслідування отримано інформацію та обставини вчинення кримінального правопорушення дають обґрунтовані підстави вважати, що до скоєння кримінального правопорушення яке мало 11.03.2015 року в період часу із 12:30 год. по 14:30 год. по вул. Протасевича, 8 в м.Тернополі, може бути причетна особа, яка користується оператором мобільного зв’язку ПАТ «Київстар»: а саме використовувала SIM картку мобільного оператора зв’язку за номером: +380675926921.

Вказана інформація перебуває у володінні оператора стільникового зв'язку ПрАТ «Київстар», та може мати значення доказів у кримінальному провадженні.

З врахуванням того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікацій послуг ПрАТ «Київстар» про зв’язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема для встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення, та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 159, 163, 164, 309 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю - задовольнити.

Надати слідчому СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_2 дозвіл на тимчасовий доступ до інформації як в текстовому так і електронному вигляді за період з 00.00 год. 01.02.2015 року по 00.00 год. 01.04.2015 року, яка знаходиться в операторів телекомунікацій ПрАТ «Київстар» з SIM карточкою мобільного оператора зв’язку за номером +380675926921, а саме:

1. адреса розташування базової станції, які забезпечували зв'язок в зоні покриття ретрансляційних антен операторів

2. тип з’єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

3. дата, час та тривалість з’єднання;

4. ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонентський номер

сім -картки, ІМЕІ), ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв’язку, з’єднання нульової тривалості.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Позняк В.М.

Джерело: ЄДРСР 50430645
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку