open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

24.04.2015

Справа

№607/6580/15-к

Слідчий

суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Позняк В.М., при секретарі судового засідання Вербицького Р.А., за участю слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням прокурора прокуратури м. Тернополя ОСОБА_2, про тимчасовий доступ до інформації, яка містять охоронювану законом таємницю, –

В С Т А Н О В И В :

СВ Тернопільським МВ УМВС України в Тернопільській області здійснюється досудове розслідування по кримінальному провадженні №12015210010000766 від 26 березня 2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 190 КК України.

Слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням прокурора прокуратури м. Тернополя ОСОБА_2 звернувся в суд із клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступ до інформації, за період з 09:00 год. 26 березня 2015 року по 12:00 год. 26 березня 2015 року, яка знаходиться в операторів телекомунікацій ЗТУ ПрАТ «МТС України», що за адресою м. Львів, вул. Івасюка, 3, за наступними координатами м. Тернопіль, вул. Бережанська, 47, Західне ТУ ПрАТ „МТС Україна ” LAC 54120, СІD 18132,15821,10331,15823, а саме:

1.адреса розташування базової станції, які забезпечували зв'язок в зоні покриття ретрансляційних антен операторів

2.тип з'єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

3.дата, час та тривалість з'єднання;

4.ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонентський номер

сім -картки, ІМЕІ), ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс

зв'язку, з'єднання нульової тривалості.

У судовому засіданні слідчий клопотання підтримала та просила його задовольнити.

Представник мобільного оператора ПрАТ «МТС Україна» в судове засідання не з’явився, із не відомих причин, хоча його було повідомлено про час та місце розгляду клопотання.

Заслухавши слідчого, вивчивши надані матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, 26 березня 2015 року, в період часу з 10:05 год. по 11:35 год. невідома особа, перебуваючи біля будинку №47 по вул. Бережанській в м. Тернополі, шляхом обману, заволоділа золотими виробами у кількості 6-ти найменувань, чим спричинила ОСОБА_3 матеріальну шкоду на загальну суму 7 000 грн.

Обставини вчинення кримінального правопорушення дають обґрунтовані підстави вважати, що під час його організації та вчинення невстановлені слідством особи користувались послугами рухомого (мобільного) зв'язку в зоні покриття ретрансляційних антен операторів телекомунікацій за наступними координатами: ПрАТ „МТС Україна" LAC 54120, СІD 18132,15821,10331,15823.

Із врахуванням того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікаційних послуг ПрАТ «МТС Україна», про зв'язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема для встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення, та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159, 163, 164, 309 КПК України, –

П О С Т А Н О В И В :

Клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням прокурора прокуратури м. Тернополя ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до інформації, яка містять охоронювану законом таємницю, – задовольнити.

Надати дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, з можливістю копіювання її на електронний носій, за період з 09:00 год. 26 березня 2015 року по 12:00 год. 26 березня 2015 року, яка знаходиться в операторів телекомунікацій ЗТУ ПрАТ «МТС України», що за адресою м. Львів, вул. Івасюка, 3, за наступними координатами м. Тернопіль, вул. Бережанська, 47, Західне ТУ ПрАТ „МТС Україна ” LAC 54120, СІD 18132,15821,10331,15823, а саме:

1.адреса розташування базової станції, які забезпечували зв'язок в зоні покриття ретрансляційних антен операторів

2.тип з'єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

3.дата, час та тривалість з'єднання;

4.ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонентський номер

сім -картки, ІМЕІ), ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс

зв'язку, з'єднання нульової тривалості.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Тернопільського

міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_4

Джерело: ЄДРСР 50430526
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку