open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

05.06.2015

Справа

№607/9008/15-к

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Берегуляк Ф.Г., при секретарі судового засідання Нищій О.П., за участю старшого слідчого ВКР слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі клопотання старшого слідчого ВКР слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням із начальником відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури Тернопільської області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, –

В С Т А Н О В И В :

До Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області із клопотанням про надання тимчасового доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, в рамках кримінального провадження № 32015210000000066 від 08.05.2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, звернувся старший слідчий ВКР слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням із начальником відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури Тернопільської області ОСОБА_2

У судовому засіданні слідчий клопотання підтримав та просив його задовольнити.

Представник ПАТ КБ «ПриватБанк» у судове засідання не з’явився із невідомих на те суду причин, хоча його було повідомлено про час та місце розгляду клопотання.

Заслухавши пояснення слідчого, вивчивши надані матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, в ході досудового розслідування встановлено, що службові особи TOB «Авакс Проф» (код ЄДРПОУ 37306789, м. Тернопіль) за період діяльності підприємства з 01.07.2012 року по 31.12.2014 року, з метою ухилення від сплати податків, склавши документи про здійснення неіснуючих фінансово-господарських операцій з підприємствами, а саме: TOB «ТД «Професіонал» (код ЄДРПОУ 33011920), TOB «ТБК «Професіонал» (код ЄДРПОУ 38989673) та TOB «ОСОБА_3 Компані» (код ЄДРПОУ 33146820) занизили податок на додану вартість в сумі 1 670 000 грн. та податок на прибуток в сумі 2 390 000 грн., всього податків на суму 4 060 000 грн., що є особливо великим розміром.

За даним фактом слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області проводиться досудове розслідування по кримінальному провадженні №32015210000000066 від 08.05.2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.212 КК України, тобто умисне ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, установи, організації, незалежно від форми власності або особою, що займається підприємницькою діяльністю без створення юридичної особи чи будь-якою іншою особою, яка зобов'язана їх сплачувати, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів у особливо великих розмірах.

Відповідно до бази даних Головного управління ДФС у Тернопільській області «Податковий блок», у ПАТ КБ «Приватбанк» (МФО - 305299, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 50) знаходяться відомості про рух коштів по рахунку: -26002055107629 (українська гривня),

відкритому в Тернопільській філії ПАТ КБ «Приватбанк» (МФО - 338783, м. Тернопіль, вул. Степана Бандери, 38), та належить TOB «Авакс Проф» , картки з взірцями відтисків печатки та підписів службових осіб підприємства, та інші документи, що містять банківську таємницю та мають доказове значення по кримінальному провадженні.

Відповідно до п.п.1,2 ч.5 ст.163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Згідно ст.ст.60-62 Закону України «Про банки та банківську діяльність» інформація стосовно операцій за рахунками конкретної юридичної особи або фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності за конкретний проміжок часу, яка містить банківську таємницю з розкриттям клієнтів іншого банку здійснюється тільки за рішенням суду.

Беручи до уваги вищевикладене та враховуючи те, що інформація про рух коштів TOB «Авакс Проф», картки з взірцями відтисків печатки та підписів службових осіб та інші документи, що є банківською таємницею, містять відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження і мають суттєве значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, підлягають аналізу і дослідженню, необхідно отримати тимчасовий доступ до вказаних документів, що можуть перебувати у володінні ПАТ КБ «Приватбанк» (МФО - 305299, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 50), а тому, вважаю, що клопотання підлягає до часткового задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159, 163, 164, 309 КПК України, –

У Х В А Л И В :

Клопотання старшого слідчого ВКР слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням із начальником відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції прокуратури Тернопільської області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю – задовольнити частково.

Надати дозвіл старшому слідчому відділу кримінальних розслідувань слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області лейтенанту податкової міліції ОСОБА_1, старшому слідчому з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Тернопільській області старшому лейтенанту податкової міліції ОСОБА_4, або за їх дорученням в.о. начальника ВОВЕЗ ОУ ГУ ДФС у Тернопільській області майору податкової ОСОБА_5, старшому оперуповноваженому з ОВС ОУ ГУ ДФС у Тернопільській області підполковнику податкової міліції ОСОБА_6, старшому оперуповноваженому з ОВС ОУ ГУ ДФС у Тернопільській області підполковнику податкової міліції ОСОБА_7, старшому оперуповноваженому з ОВС ОУ ГУ ДФС у Тернопільській області підполковнику податкової міліції ОСОБА_8 на тимчасовий доступ до речей та документів, що містять банківську таємницю і можуть перебувати у володінні ПАТ КБ «Приватбанк» (МФО - 305299, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, 50) та можливість виготовити належним чином їх завірені копії, а саме:

1. Інформацію про рух коштів по рахунку: -26002055107629 (українська гривня), відкритому в Тернопільській філії ПАТ КБ «Приватбанк» (МФО - 338783, м. Тернопіль, вул. Степана Бандери, 38), що належить TOB «Авакс Проф» (код ЄДРПОУ 37306789, м. Тернопіль) за період з 01.07.2012 року (якщо рахунок відкритий пізніше, то з дати відкриття) по 31.12.2014 року (якщо рахунок закритий раніше, то по дату закриття) (на паперових та електронних носіях із зазначенням дати перерахування коштів, суми, підстав платежу та контрагентів із зазначенням їх коду ЄДРПОУ);

2. Оригіналів (при відсутності - їх копій) карток із зразками відбитку печатки та підписів TOB «Авакс Проф»;

3. Оригіналів документів (при відсутності, - їх завірених копій), які подавалися для відкриття та закриття рахунків TOB «Авакс Проф», (заява про відкриття рахунку; договір банківського рахунку; свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи; довідка з ЄДРПОУ; довідка про взяття на облік платника податків; повідомлення про реєстрацію платника страхових внесків; страхове свідоцтво; статут підприємства; протоколи зборів учасників підприємства про призначення (звільнення службових осіб), інших протоколів; накази підприємства про призначення (звільнення) службових осіб; довідка про присвоєння ідентифікаційного номера; копії паспортів; анкета клієнта-юридичної особи; заяви службових осіб та повідомлення ДПІ щодо відкриття (закриття) рахунку; та інші).

4. Оригіналів всіх документів (при відсутності, - їх завірених копій), які свідчать про наявність системи «Клієнт-банк» (заява службових осіб підприємства щодо встановлення системи «Клієнт-Банк»; договір (угода) обслуговування банківського рахунку системою «Клієнт-Банк»; додатки (акти прийому-передачі виконаних робіт) до договору (угоди) обслуговування банківського рахунку системою «Клієнт-Банк», та інші), а також протоколи системи «Клієнт-Банк» в яких міститься дата та час з'єднання (включаючи години, хвилини та секунди з'єднання), електронне ім'я користувача, назва операції та ІР-адреса клієнта.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів. Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Тернопільського

міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_9

Джерело: ЄДРСР 50430512
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку