open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

29.05.2015

Справа

№607/8919/15-к

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Берегуляк Ф.Г., при секретарі судового засідання Нищій О.П., за участю слідчого СВ Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням із прокурором прокуратури Тернопільського району ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, –

В С Т А Н О В И В :

До Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області із клопотанням про надання тимчасового доступу до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю, в рамках кримінального провадження № 12015210180000225 від 15.05.2015 року, розпочатого за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 КК України, звернувся слідчий СВ Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням із прокурором прокуратури Тернопільського району ОСОБА_2

У судовому засіданні слідчий клопотання підтримав та просив його задовольнити.

Представник мобільного оператора ТОВ «Астеліт» у судове засідання не з’явився, із невідомих причин, хоча його було повідомлено про час та місце розгляду клопотання.

Заслухавши пояснення слідчого, вивчивши надані матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, 14.05.2015 року о 07:50 год. в Чергову частину Тернопільського РВ УМВС України по лінії «102», надійшло повідомлення від ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 про те, що в ніч на 14.05.2015 року невідомі особи, шляхом віджиму вхідних дверей проникли до його продуктового магазину, що в с. Мишковичі, Тернопільського району.

За даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015210180000225 від 15 травня 2015 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що були отримані відповідні, вмотивовані докази тривалого перебування осіб, які вчинили вказане кримінальне правопорушення, на місці події за адресою: с. Мишковичі, вул. Шкільна, Тернопільського району.

Обставини вчинення кримінального правопорушення дають обґрунтовані підстави вважати, що під час його організації та вчинення невстановлені слідством особи користувались послугами рухомого (мобільного) зв’язку в зоні покриття ретрансляційних антен операторів телекомунікацій за наступними координатами:

- ПрАТ «Київстар»: LAC 16004, СID 9683, 9681,8671.

- ПрАТ «МТС Україна»: LAC 54120, СID 10013, 10011, 10012.

- ТОВ «Астеліт» LAC 52011, СID 10575, 10577, 10576.

Із врахуванням того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікаційних послуг ТОВ «Астеліт», про зв'язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема для встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159, 163, 164, 309 КПК України, –

У Х В А Л И В :

Клопотання слідчого СВ Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, за погодженням із прокурором прокуратури Тернопільського району ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до речей та документів, які містять охоронювану законом таємницю – задовольнити.

Надати дозвіл слідчому СВ Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1 на тимчасовий доступ до інформації, як в тестовому так і електронному вигляді, із можливістю вилучення даної інформації, скопіювавши її на електронний носій, за період з 20:00 год. 13 травня 2015 року до 08:00 год. 14 травня 2015 року, яка знаходиться в оператора телекомунікацій ТОВ «Астеліт» юридична адреса м. Київ, вул. Амосова 12, по, по координатах LAC 52011, СID 10575, 10577, 10576, а саме:

1.адреса розташування базової станції, які забезпечували зв'язок в зоні покриття ретрансляційних антен операторів

2.тип з’єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

3.дата, час та тривалість з’єднання;

ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонентський номер

сім -картки, ІМЕІ), ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв’язку, з’єднання нульової тривалості.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Тернопільського

міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_4

Джерело: ЄДРСР 50430425
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку