open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

15.09.2015

Справа

№607/15380/15-к

Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Кунцьо С.В., при секретарі судового засідання Ліщинському О.І., за участю слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, погодженого прокурором прокуратури міста Тернополя ОСОБА_2, про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, -

В С Т А Н О В И В :

До слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області з клопотанням про надання тимчасового доступу до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, в рамках кримінального провадження № 12015210010002346 від 27 серпня 2015 року, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.185 КК України, звернувся слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1 за погодженням прокурора прокуратури міста Тернополя ОСОБА_2

В судовому засіданні слідчий СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1 клопотання підтримав та просить його задовольнити, надати дозвіл на тимчасовий доступ до інформації за певний період, яка знаходиться в оператора телекомунікацій ПрАТ «МТС Україна».

Заслухавши доводи слідчого, вивчивши клопотання та надані матеріали, слідчий суддя приходить до наступного висновку.

Як зазначено у клопотанні, в період часу з 11 год. 15 хв. по 12 год. 00 хв. 27 серпня 2015 року невідома особа, перебуваючи у приміщенні жіночої роздягальні кафедри фізичного виховання корпусу ІПФ ТНПУ ім.. ОСОБА_3, що знаходиться по вул. Винниченка, 10 в м. Тернополі, таємно викрала жіночу сумку із особистими речами, яка належить ОСОБА_4, чим спричинила останній матеріальну шкоду на суму 2640 гривень.

Правова кваліфікація кримінального правопорушення – відкрите викрадення чужого майна (грабіж), передбачена ч. 1 ст. 185 КК України.

За даним фактом «27» серпня 2015 року внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження №12015210010002346 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України.

Обставини вчинення кримінального правопорушення дають обґрунтовані підстави вважати, що під час вчинення кримінального правопорушення невстановлені слідством особи могли користуватися послугами рухомого (мобільного) зв’язку в зоні покриття ретрансляційних антен операторів телекомунікацій за наступними координатами ПрАТ «МТС Україна» LAC 54120 СІD 9432, 15825.

Інформація, яка знаходиться в зазначених операторів телекомунікацій, про зв’язок, надані телекомунікаційні послуги, у тому числі отримані послуги, їх тривалості, змісту, маршрутів передавання тощо самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, зокрема встановлення осіб, які вчинили злочин.

Отримані в операторів телекомунікацій зазначені відомості можуть бути використані як доказ у кримінальному провадженні.

Відповідно до п.п. 1,2 ч.5, ч. 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання мають суттєве значення для встановлення важливих

обставин у кримінальному провадженні. Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п’ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Згідно п.1 ч.1 ст.164 КПК України в ухвалі слідчого судді, суду про тимчасовий доступ до речей та документів має бути зазначено: прізвище, ім’я, по батькові особи, якій надається право тимчасового доступу до речей та документів.

У своєму клопотанні слідчий просить про надання дозволу на тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю, особисто йому, а також за його ж дорученням уповноваженій особі, однак прізвище, ім’я, та по батькові особи не вказав.

У відповідності до ч.2 ст.9 КПК України прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий зобов’язаний всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження.

З врахуванням того, що інформація, яка знаходиться в оператора телекомунікаційних послуг ПрАТ «МТС Україна», має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, отримання доказів, та приймаючи до уваги неможливість отримати відомості в інший спосіб, слідчий суддя вважає, що клопотання підлягає до часткового задоволення.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 9, 159, 163, 164, 309 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1, погодженого прокурором прокуратури міста Тернополя ОСОБА_2, про тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю – задовольнити частково.

Надати дозвіл слідчому СВ Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області ОСОБА_1 на тимчасовий доступ до інформації, з можливістю її вилучення, скопіювавши на електронний носій за період з 11 год. 15 хв. по 12 год. 00 хв. 27 липня 2015 року, яка знаходиться в оператора телекомунікацій ПрАТ «МТС Україна», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Лепцизька, 15, за наступними координатами, LAC 54120 СІD 9432, 15825 – вул. В.Винниченка, 10, в м. Тернополі, а саме:

1.адреса розташування базової станції, які забезпечували зв'язок в зоні покриття ретрансляційних антен операторів;

2.тип з’єднання (вхідні, вихідні дзвінки, SMS, MMS, GPRS, переадресація);

3.дата, час та тривалість з’єднання;

4.ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання (абонентський номер сім-картки, ІМЕІ), ідентифікаційні ознаки терміналу, з яким відбувався сеанс зв’язку, з’єднання нульової тривалості.

Строк дії ухвали встановити протягом місяця з дня її постановлення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням Кримінального процесуального кодексу України з метою відшукання та вилучення вказаних речей та документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Тернопільського

міськрайонного суду ОСОБА_5

Слідчий суддя Тернопільського

міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_6

Джерело: ЄДРСР 50430365
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку