open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
                                                                      Справа № 162/907/13-п

                                                                      Провадження № 3/162/443/2013

ЛЮБЕШІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

          08 серпня 2013 року                                                   смт Любешів.           

Суддя Любешівського районного суду Волинської області Глинянчук В.Д., розглянувши справу, яка надійшла з ВДАІ Камінь-Каширського РВ УМВС у Волинській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА _1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, непрацюючого, утримує одну дитину, ІПН НОМЕР_1,

у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 139 КУпАП,--

встановив:

Інспектором ВДАІ складено протокол про те, що ОСОБА_1 о 15 годині 20 хвилин 27 червня 2013 року в селі Седлище Любешівського району, керуючи трактором “Т-40”, допустив забруднення дорожнього покриття мастилом, чим порушив пункт 1.5 Правил дорожнього руху.

В суді ОСОБА_1 свою винність у вчиненні правопорушення визнав, у скоєному розкаявся. Разом з тим, зазначив, що забруднення дорожнього покриття мастилом було незначним, ніякої шкоди, загрози іншим учасникам руху воно не завдало.

Не зважаючи на визнання ОСОБА_1 своєї вини, приходжу до висновку, що провадження у справі підлягає закриттю за реабілітуючою обставиною.

Відповідно до акту обстеження ділянки вулично-шляхової мережі, забруднена ОСОБА_1 частини дороги визнана придатною до експлуатації.

Відповідальність за частиною 1 статті 139 КУпАП, в тому числі за забруднення дорожнього покриття, настає у випадку створення перешкод для дорожнього руху.

Пункт 1.5 Правил дорожнього руху, недотримання якого ставиться у вину ОСОБА_1, містить заборону створення небезпеки чи перешкод для руху, загрози життю або здоров'ю громадян, завдання матеріальних збитків тощо.

Доказів з цього приводу не здобуто, а відтак, слід констатувати відсутність у діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 139 КУпАП.

Відповідно до пункту 1 статті 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за відсутності події і складу адміністративного правопорушення.

Керуючись пунктом 3 частини 1 статті 284 КУпАП, --

постановив:

Провадження у справі відносно ОСОБА_1 за частиною 1 статті 139 КУпАП закрити за відсутністю у його діях складу цього адміністративного правопорушення.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

На постанову протягом десяти днів з дня її винесення може бути подано апеляційну скаргу або внесено протест прокурора до апеляційного суду Волинської області через Любешівський районний суд.

          Суддя Любешівського районного суду

          Волинської області                                                             ОСОБА_2

Джерело: ЄДРСР 49615408
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку