open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Cправа № 2a-0770/3809/11

Ряд стат. звіту № 8.3.2

Код - 07

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 грудня 2011 року            місто Ужгород

Закарпатський окружний адміністративний суд в особі :

головуючої судді –Калинич Я. М.

при секретарі судового засідання –Красновій О.Р.

сторони у судове засідання не з’явились;

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Ужгороді адміністративну справу за позовною заявою Свалявської міжрайонної державної податкової інспекції Закарпатської області до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності , -

В С Т А Н О В И В :

Позивач –суб'єкт владних повноважень Свалявська міжрайонна державна податкова інспекція Закарпатської області - звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності .

Представник позивача в судове засідання не з’явився. Однак, 24.11.2011 року ним була подана до суду заява про розгляд справи без його участі та за наявними матеріалами справи.

Відповідач заперечень на адміністративний позов не подав, у судове засідання не з'явився повторно, про причини неприбуття суд не повідомив, хоча належним чином повідомлявся про дату, час і місце судового розгляду.

За таких обставин суд вважає за можливе розглянути справу без участі відповідача на підставі наявних в ній доказів.

Дослідивши подані суду письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, суд приходить до наступного висновку.

Судом встановлено, відповідач згідно Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців знаходиться за адресою :89300, Закарпатська область, м.Свалява, вул..Старолюбовнянська 50, ідентифікаційний код –НОМЕР_1.

Як вбачаться з Довідки Свалявської МДПІ Закарпатської області №2899/267/2400 від 18.07.2011 року –у відповідача відсутня заборгованість по податках, зборах, обов’язкових платежах до бюджетів та державних цільових фондів. Крім цього, як вбачаться з довідки №2838/267/1700 відповідач з 01.01.2004 року по теперішній час у встановленому порядку перед державним податковим органом не звітувався, податкові декларації, звіти та інші документи, пов’язані з обчисленням та сплатою податків, не подавав.

Відповідно до п.п 16.1.3. ст. 16 Податкового Кодексу України платник податків зобов'язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Статтею 46 (ч. 2 абз.З) Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»передбачено що неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону є підставою для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця.

За наведених обставин, позовні вимоги підтверджені належними та допустимими доказами і підлягають до задоволення повністю.

Судові витрати по справі згідно ч.4 ст.94 КАС України з відповідача не стягуються.

Керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

1. Позов Свалявської міжрайонної державної податкової інспекції Закарпатської області –задовольнити повністю.

2. Припинити підприємницьку діяльність Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (89300, Закарпатська область, м.Свалява, вул..Старолюбовнянська 50, ідентифікаційний код –НОМЕР_1).

3. Постанова набирає законної сили в порядку, встановленому ст. 254 КАС України, та може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Закарпатський окружний адміністративний суд в порядку та строки, встановлені ст. 186 КАС України. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 КАС України –протягом десяти днів з дня отримання копії постанови (копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції).

Суддя                                Я.М. Калинич

Джерело: ЄДРСР 48881477
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку